НТА > НОВИНИ > Втрати серед російських молодших офіцерів ще більше погіршать командування, – ISW

Втрати серед російських молодших офіцерів ще більше погіршать командування, – ISW

Офіцери батальйонів і бригад перебувають попереду, замість того, щоб командувати з тилу

273

Нищівні втрати, які фіксують серед російських молодших офіцерів, ймовірно, ще більше погіршать командування армії рф та моральний дух військових.

Про це заявили в американському Інституті вивчення війни (ISW).

Аналітики посилаються на Міноборони Великої Британії, яке 30 травня заявило, що російські війська зазнали нищівних втрат серед середнього та молодшого офіцерського складу. Зазначалося, що офіцери батальйонів і бригад перебувають попереду, замість того, щоб командувати з тилу — через те, що старші офіцери тримають їх на «безкомпромісному рівні відповідальності» за свої підрозділи.

За даними британської розвідки, російські молодші офіцери відповідають за низькорівневі тактичні операції через відсутність професіоналізму і модернізації в армії. Втрати молодших офіцерів ускладнять командування, особливо в батальйонних тактичних групах, зібраних із уцілілих кількох інших підрозділів.

Аналітики ISW раніше оцінювали, що деморалізація і погане командування серед російських сил можуть надати українським військам можливості для проведення зважених контрнаступів, — тим більше, що росіяни продовжують вкладати ресурси в битву за Сєвєродонецьк ціною інших напрямків.

Аналітики відзначили, що російські війська 30 травня продовжували поступово захоплювати райони Сєвєродонецька, але не оточили місто повністю. За повідомленнями, росіяни контролюють північно-східну та південно-східну околиці міста.

А поблизу Ізюма росіяни перегруповуються для відновлення наступу на Слов’янськ і Барвінкове: там вони провели незначні безуспішні атаки. За даними ISW, російські війська поступово просуваються до Слов’янська і хочуть атакувати саме місто найближчими тижнями, але навряд чи досягнуть вирішальних успіхів.

В ISW додали, що російські війська на Харківщині продовжують зосереджувати зусилля, щоб не допустити український контрнаступ до кордону з Бєлгородською областю рф. Водночас українські війська останніми днями не проводили жодних значних операцій у цьому регіоні.

За словами аналітиків, українська контратака на півночі Херсонської області за останні 48 годин не принесла результатів, але зірвала операції Росії. Тим часом росіяни здійснили кілька безуспішних атак на український плацдарм на східному березі річки Інгулець.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі