НТА > НОВИНИ > Суспільство > «Ви завжди поруч». Залужний звернувся до українських волонтерів

«Ви завжди поруч». Залужний звернувся до українських волонтерів

1985-го року Генеральна асамблея ООН у спеціальній резолюції запропонувала відзначати 5-го грудня як Міжнародний день волонтерів

199

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний привітав волонтерів із Міжнародним днем волонтера та подякував їм за допомогу військовим.

Про це він написав у своїх соціальних мережах.

«Ви завжди поруч. Ми постійно відчуваємо вашу турботу та підтримку. Волонтери та військові – це нерозривний, фактично родинний зв’язок. У нашій єдності – сила та незламність української нації. Уклінно дякую вам, дорогі волонтери, за допомогу війську!» – зазначив Валерій Залужний.

Він також додав, що стійкість нашої оборони, звільнені міста та села, відносний, але все ж мир на більшій частині держави – це спільна заслуга.

«І наша Перемога теж буде спільною! Із Міжнародним Днем волонтера!», – підсумував головнокомандувач Збройних сил України.

Ще 1985-го року Генеральна асамблея ООН у спеціальній резолюції запропонувала відзначати 5-го грудня як Міжнародний день волонтерів.

Наразі його відзначає багато неурядових організацій, громадянське суспільство та приватний сектор, а також підтримує програма волонтерів ООН.

Нагадаємо, раніше головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний заявляв, що Росія не спроможна здолати Збройні сили України, тож вона веде війну проти цивільного населення України.

До цього Залужний розкрив таємницю, що операція зі звільнення Херсона тривала з вересня.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі