НТА > НОВИНИ > Новини світу > «Вибір Європою України». Зеленський виступив у Європарламенті

«Вибір Європою України». Зеленський виступив у Європарламенті

Зеленський сьогодні, 1 березня, виступив у Європарламенті щодо швидкого прийняття України до ЄС

322

Президент України Володимир Зеленський сьогодні, 1 березня, виступив у Європарламенті щодо швидкого прийняття України до ЄС. Він повідомив, що дуже хоче, щоб сьогодні прозвучав «вибір Європою України», оскільки Україна за свою свободу, права, цінності, і просто за бажання бути європейцями віддає найкращих людей, найміцніших, найсильніших українців.

«Я дуже радий, те що побачив тут – цей настрій, такий об’єднуючий. Я радий, що ми об’єднали сьогодні всіх вас – країн ЄС, але я не знав, що такою ціною. І це трагедія для мене, трагедія для кожного українця, трагедія для кожної держави.

Ви знаєте, я не говорю, не читаю папірці, тому що папірці в житті моєї держави закінчились. Все це реальне: і ці загиблі люди, все це справжнє життя. І ви знаєте, я вважаю, що ми віддаємо сьогодні за цінності, за права, за свободу, просто за бажання бути рідними, такими самими, як ви, як кожна людина, ми віддаємо наших найкращих людей: найміцніших, найсильніших, надзвичайних українців.

Є такий вираз: український вибір Європи. Я б дуже хотів, щоб сьогодні прозвучав від вас вибір Європою України», – звернувся до європарламентарів Президент України.

Він також повідомив, що у Харкові сьогодні десятки жертв – ось така ціна свободи.

«Ми боремося просто за свою землю і за свою свободу. І ніхто в нашу свободу і в нашу державу не зайде. Ніхто не зламає нас. Ми сильні. Ми українці», – повідомив Володимир Зеленський.

«Ми хочемо, щоб наші діти жили. Вчора 16 дітей загинуло. І знову Путін скаже, що це якась там операція і вони б’ють лише військовій інфраструктурі? Де наші діти, на яких військових заводах вони працюють?! На яких ракетах вони, на яких танках?!

Ми боремося за наші права, свободи, за життя. А зараз ми боремося за виживання. І це найголовніша наша мотивація. Але ми боремося і за те, щоб бути рівноправними членами Європи.

Сьогодні ми всім показуємо, що ми такі і є. З нами Європейський Союз буде точно міцнішим. Без вас Україна буде самотньою.

Ми довели свою силу. Ми довели, що ми такі самі, як ви. Доведіть, що ви разом з нами. Доведіть, що ви нас не відпускаєте. Доведіть, що ви дійсно європейці.

І тоді життя переможе смерть, а світло – темряву.  Слава Україні!», – звернувся Зеленський до  Європарламенту.

Європарламент після промови Президента України Володимира Зеленського аплодував стоячи.

Нагадаємо, 28 лютого Володимир Зеленський підписав заявку на вступ України в ЄС.

Європейський парламент сьогодні, 1 березня, схвалив заявку України на вступ до Євросоюзу.  Розпочато спеціальну процедуру вступу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі