НТА > НОВИНИ > Суспільство > Вибори та русифікація. Кремль намагається виправдати окупацію частини України

Вибори та русифікація. Кремль намагається виправдати окупацію частини України

Керівництво Росії хоче й надалі представляти окуповані території, як невід’ємні частини федерації

241

Росія має намір продовжувати русифікацію окупованих територій. За допомогою псевдовиборів хочуть легалізувати захоплення частини України.

Такий висновок зробило Міністерство оборони Великої Британії з посиланням на розвідку.

1-го лютого голова Ради федерації Росії Валентина Матвієнко заявила, що регіональні вибори відбудуться на «приєднаних» територіях України 10-го вересня 2023-го року.

«Включення виборів у той же день голосування, яке заплановане у всій Росії, наголошує на прагненні керівництва представити території, як невід’ємні частини федерації», – зазначили британці у зведенні.

За даними британської розвідки, проведення «виборів» лягає в канву зусиль щодо «русифікації» окупованих територій, які включають зміну систем освіти, зв’язку та транспорту.

«Попри те, що в Росії виборцям більше не доступний значний демократичний вибір навіть на регіональних виборах, лідери, найімовірніше, висунуть аргумент, що нові вибори ще більше виправдовують окупацію», – вважають у Міністерстві оборони Великої Британії.

Нагадаємо, що кроки президента Росії Володимира Путіна щодо України вказують на невідповідність між його максималістською метою та готовністю ухвалювати ризиковані рішення, необхідні для їхнього досягнення.

Російські солдати влаштували між собою стрілянину вночі на понеділок, 6-го лютого, у лівобережній частині тимчасово окупованого Маріуполя.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі