НТА > НОВИНИ > Події > Вибухівка у Львові. Сумка, яку пасажирка забула в аеропорту, сколихнула все місто

Вибухівка у Львові. Сумка, яку пасажирка забула в аеропорту, сколихнула все місто

1968

Сьогодні вранці, 21 липня, правоохоронці перевіряли міжнародний аеропорт “Львів” через повідомлення про замінування. Утім історія завершилася ефектно, але не драматично: попри всі неофіційні повідомлення, що “вибухівка таки є”, врешті виявилося, що причиною авралу стала сумка з ноутбуком, яку забула одна із пасажирок. Сумку знешкодили під спеціальним куполом.

Про це повідомили представники летовища.

З’ясувалося, що іноземна пасажирка, яка летіла турецькими авіалініями, забула сумку з ноутбуком під сходами. Сумку вибухотехніки перевірили згідно з протоколом і зафіксували випромінювання. Її знешкодили. Пасажирку зняли з рейсу для з’ясування обставин.

Нагадаємо, що 21 липня, близько 09:25, до поліції надійшло повідомлення від працівників служби безпеки аеропорту “Львів” про те, що на території летовища виявили підозрілу сумку, в якій може бути вибухівка. Близько 300 працівників та пасажирів терміново евакуювали.  На місце прибули рятувальники та правоохоронці.

Як повідомила  поліція Львівської області, сумку, в якій був невідомий предмет, об 11:40 знешкодили. Правоохоронці запевняють, що попередньо, вибухівки у ній не виявили.

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
2

Коментарі