НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Вифлеємський вогонь уже у Львові

Вифлеємський вогонь уже у Львові

У місті його передадуть у понад 100 закладів

448

Львівські пластуни доставили до Львова Вифлеємський вогонь, який отримали 13 грудня на кордоні від польських скаутів−харцерів. У місті його передадуть у понад 100 установ – навчальні заклади, лікарні, храми, дитячі притулки.

Традиція передачі вогню миру з Вифлеєма до Львова триває вже 23 роки, – інформують у Львівській міській раді.

“Дякуємо нашим пластунам за те, що кожного року діляться світлом Господнього благословення. Нехай воно принесе злагоду, любов і мир у кожну українську домівку”, – побажав секретар ЛМР Маркіян Лопачак.

Вифлеємський вогонь миру − символ Різдва – щороку запалюють у Вифлеємі на місці народження Ісуса Христа. З Вифлеєма вогонь відправляють літаком до Австрії, а звідти його поширюють скаути по всьому світу.

До 2 січня українські пластуни  планують відвідати понад 100 установ і заспівати пісню Вифлеємського вогню, щоб передати тепло та любов у кожне серце напередодні Різдва.

Зазначимо, що 12 грудня Вифлеємський вогонь миру прибув в Україну. Прямо з Австрії його доставили до Києва – у Михайлівський Золотоверхий собор та Патріарший собор Воскресіння Христового. Зі столиці його передають в інші міста країни.

Довідка

Вифлеємський Вогонь Миру — це міжнародна щорічна скаутська акція до святкувань Різдва Христового, котра полягає у поширенні символічного вогню, запаленого на місці народження Ісуса Христа. Ця традиція існує з 1984 року. В Україну вогонь вперше передали у 1992 році.

Фото: Львівська міська рада

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі