НТА > НОВИНИ > Політика > Вихід десяти депутатів з фракції “Голос”. Керівництво партії розгублене

Вихід десяти депутатів з фракції “Голос”. Керівництво партії розгублене

102
Вихід десяти депутатів з фракції "Голос". Керівництво партії розгублене

Сьогодні, народний обранець від партії “Голос” Ярослав Юрчишин заявив, що вийти із фракції планують щонайменше 10-ть осіб. Причиною є узурпація та зловживання влади керівництвом.

Згідно з його повідомленням, серед тих, хто обдумує вихід з фракції є народні депутати Соломія Бобровська, Галина Васильченко, Юлія Клименко, Роман Лозинський, Наталя Піпа, Ольга Стефанішина, Олександра Устинова, Володимир Цабаль, Андрій Шараскін, Ярослав Юрчишин.

Останній зазначає, що політична сила вичерпала себе, а дії керівництва вказують на зловживання владою, адже вони позбавляють голів обласних осередків Дніпропетровської, Херсонської та Чернівецької областей посад. Ці особи були одними з перших, хто вимагав зміни статуту “Голосу”.  На їхні місця призначали технічних кандидатів.

Що каже керівництво “Голосу”

У пресслужбі партії “Голос” для видання “Української правди” заявили, що про інформацію виходу депутатів дізнались із коментарів ЗМІ двох нардепів, офіційно їх ніхто не повідомляв.

Реагувати зараз не збираються, а вирішуватимуть вже після конкретних дій обранців. Оскільки, жоден з них не склав мандат та не довів до відома фракцію про такі наміри.

Нагадаємо, Сергій Притула, який у 2019-му році приєднався до партії «Голос», заявив про вихід з неї. Серед причин Притула називає непорозуміння з головою партії «Голосу» Кірою Рудик. Хоча сам ексдепутат не приховував свого бажання очолити партію, заручившись підтримкою деяких регіональних її представництв. Рудик швидко на це відреагувала, заявивши, що очолити партію це важка та системна робота, а не виступи у клубах чи стадіонах.

Софія Лепех

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі