НТА > НОВИНИ > Львівські новини > «Викрадення» людини у Львові: Юрист заявив, що за інсценування злочину має бути відповідальність

«Викрадення» людини у Львові: Юрист заявив, що за інсценування злочину має бути відповідальність

299

Суд повинен притягнути до відповідальності тік-ток блогерів, які інсценували у центрі Львова викрадення людини.

Таку думку в прямому ефірі проєкту «Народне Толк-Шоу» на телеканалі NTA висловив львівський адвокат та юрист Олег Мицик.

Олег Мицик вернувся до тік-ток блогера, який заради суспільного експерименту «викрав» у Львові посеред вулиці дівчину. Зокрема, юрист заявив, що у той час, коли правоохоронні органи мали працювати та займатися реальними злочинцями, вони були усунуті від виконання прямих обов’язків і витратила на це ресурси з податків кожного українця.

«Молодий чоловік вважає, що він буде платити штраф у розмірі 119 гривень. А адмінарешт 15 діб, передбачений цієї статтю, ви не хочете?! Відповідальний суддя за вчинення цих дій, повинен вас притягнути до відповідальності так, що ви все зрозуміли», – наголосив юрист.

Водночас він зауважив, що законодавство в Україні є досить архаїчним, тому там давно не передбачено відповідальності за подібні речі.

«Зараз готують новий Кримінальний кодекс, можливо, такі дії там конкретно пропишуть. А зараз поліція має притягнути до відповідальності молодих людей по статті дрібне хуліганство та інші порушення громадського порядку», – сказав Олег Мицик.

Нагадаємо, у Львові тік-токери інсценували викрадення дівчини. Одразу десятеро очевидців зателефонували в поліцію. Та розпочала спецоперацію і через годину знайшли автівку із «викрадачами».

Тоді й з’ясувалося, що викрадення зрежисоване задля гарячого відео у тік-тоці: і хлопці-«викрадачі», і «потерпіла» дівчина – блогери.

У поліції повідомили, що на них були складені адміністративні матеріали за статтею хуліганство. Санкція статті передбачає штраф або виправні чи громадські роботи.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі