НТА > Інші проекти > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ. ІНТЕРВ'Ю > “Вимагати неможливого, аби отримати щобільше – це вічна тактика Путіна”, – Олег Тягнибок

“Вимагати неможливого, аби отримати щобільше – це вічна тактика Путіна”, – Олег Тягнибок

236

Загострення російсько-української війни та загроза повномасштабного вторгнення країни-агресора стала тестом для світової спільноти. І, попри значну підтримку, велика частина цієї спільноти цей тест провалила, продемонструвавши, що у зовнішній політиці не має місцям цінностям, а лише інтересам. 


Про це в ексклюзивному інтерв’ю у прямому етері проєкту “Говорить Великий Львів” розповів лідер ВО “Свобода” Олег Тягнибок, коментуючи події останніх тижнів.

Фактично, кожен захищає власні інтереси, і нам треба зрозуміти, що лише розрахунок на власні сили дозволить нам існувати як державі, яка буде впроваджувати порядок денний європейської політики. В іншому випадку ми стаємо розмінною монетою між імперіями. І ця роль закінчується втратами наших територій і наших людей. Це що Московія це ворог та агресор цілком очевидно, і зараз вже навіть та частина українців, яка піддавалась на маячню про єдиний слов’янський народ, і змінила думку“, – заявив політик.

Попри те, що за останні роки громадянський консенсус стосовно визнання Росії ворогом та країною-агерсором став домінучим, за словами Тягнибока факт наявності в Україні доволі помітної групи схильних до колабораціонізму громадян залишається фактом. І його слід розглядати як один з факторів внутрішньої безпеки держави.

Водночас все більш зростаюча зовнішньополітична активність Кремля не дивує лідера націоналістів, адже Путін вже не вперше підвищує ставки.

Ви звернули увагу, що він вже стягнув на весні війська до кордонів, і досягнув перемовин з Байденом, які дозволили йому отримати те, що він хотів – легалізацію будівництва Північного Потоку-2. А тепер маємо російські війська не лише на російському, але й на білоруському кордоні. Тому Україна опинилась перед ще більшою загрозою. І Путін цього разу встановив абсолютно нереалістичні ультимативні вимоги для НАТО. Це його вічна тактика – вимагати неможливого, аби досягнути якомога більше“, – говорить Олег Тягнибок.

Зокрема голова ВО “Свобода” назвав неможливим  повернення до кордонів 1997-го року, коли країни Балтії стали членами НАТО. І тоді там же ж з’явились  військові бази Альянсу.

Москва чудово усвідомлює, що з Балтії НАТО не піде. Але досягнути, наприклад зняття санкцій  з тих же високопоставлених чиновників московської федерації, які все ж завдають їй шкоди“, – роз’яснює Тягнибок своє бачення логіки дій президента країни-агресора.

Нагадаємо, що нещодавно Росія вивела навчання понад 10 тисяч військовослужбовців на загальновійськові полігони, а також на окуповані нею території України та Грузії.

Раніше представники демократів у Сенаті США оприлюднять новий пакет санкцій проти Росії на випадок її вторгнення в Україну. Їх, зокрема, спрямують і на російського президента Володимира Путіна.

Сьогодні ж стало відомо, що Володимир Зеленський запропонував президенту США Джо Байдену провести трьохсторонній саміт з президентом Росії Володимиром Путіним.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі