НТА > НОВИНИ > Новини світу > Винищувачі НАТО піднімали в повітря, аби перехопити російські літаки

Винищувачі НАТО піднімали в повітря, аби перехопити російські літаки

Винищувачі швидкого реагування з Польщі, Данії, Франції та Іспанії у різний час піднімали в повітря

396

За останні чотири дні дислоковані в Балтії та Чорноморському регіоні винищувачі НАТО декілька разів піднімалися на перехоплення російських літаків поблизу повітряного простору країн-членів Альянсу.

Про це повідомила пресслужба командування повітряних сил НАТО. Радари Альянсу зафіксували декілька нерозпізнаних літаків над Балтійським і Чорним морем, розпочинаючи з 26-го квітня.

Після цього об’єднані центри управління повітряними операціями в Удемі (Німеччина) та Торрехоні (Іспанія) підняли винищувачі у відповідних регіонах для перехоплення й ідентифікації цих літаків.

«Винищувачі швидкого реагування з Польщі, Данії, Франції та Іспанії у різний час, розпочинаючи з вівторка, піднімали в повітря у Балтії для того, щоби тримати в безпеці повітряний простір союзників», – зазначили в командуванні повітряних сил НАТО.

Крім того, в Чорноморському регіоні піднімали винищувачі швидкого реагування Румунії та Британії для ідентифікації невідомих об’єктів, що наближались до повітряного простору союзників.

Нагадаємо, що секретар Ради національної безпеки й оборони України Олексій Данілов розповів, що закінчити війну в Україні може президент Росії Володимир Путін у будь-який момент.

Федеральний уряд Німеччини вивчає можливість постачання самохідних гаубиць Panzerhaubitzen 2000 для України. На теперішній момент розглядають декілька варіантів допомоги.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі