НТА > НОВИНИ > Війна > Випустив 16 ракет: Харків з території РФ атакував стратегічний бомбардувальник Ту-22м3

Випустив 16 ракет: Харків з території РФ атакував стратегічний бомбардувальник Ту-22м3

Літаку навіть не потрібно було перетинати кордон з Україною для цього. Атаку наносив з Курської області РФ.

489

Повітряні сили України повідомили, яку техніку використали окупанти для атаки на Харків. Учора, 28 лютого, менш ніж за годину – у проміжку з 19:07 по 19:51 – 16 ракет на мирних мешканців випустив стратегічний бомбардувальник-ракетоносець Ту-22м3.

«Стратегічний бомбардувальник-ракетоносець Ту-22м3, немов на навчаннях, не перетинаючи лінію державного кордону, завдав ударів ПО МИРНИХ ЖИТЛОВИХ КВАРТАЛАХ Харкова ВИСОКОТОЧНОЮ ЗБРОЄЮ – ракетами класу «повітря-поверхня»», – повідомили в Повітряних силах.

За їхніми даними, бомбардувальник зробив чотири заходи по курсу н. п. Бєсєдино (Курська обл.) – Бєлгород, випустивши по беззахисному місту близько 16 ракет.

Повітряні Сили зафіксували цей злочин проти. Матеріали обов’язково передадуть до Гааги.

Також у ПСУ повідомили, що зараз вкрай складно прикривати небо у цьому регіоні, адже частину системи ППО країни знищено ударами балістичних та крилатих ракет ворога.

«Штурмувати місто окупанти не наважуються, бо гарантовано будуть знищені, тому вдалися до повітряного тероризму, вбиваючи мирних харків’ян», – повідомляють у Повітряних силах України.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі