НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Вирубку дерев у «Бухті вікінгів» перевірять правоохоронці

Вирубку дерев у «Бухті вікінгів» перевірять правоохоронці

199

Громадська рада при Львівській ОДА звернеться до правоохоронців, щоб ті перевірили законність вирубки дерев на території відпочинкового комплексу «Бухта вікінгів» біля Львова.

Таке рішення ухвалили одноголосно, – йдеться на сторінці у фейсбуці ради.

Зокрема, на початку вересня про вирубку дерев у «Бухті вікінгів» повідомив на своїй фейсбук-сторінці депутат ради Давидівської ОТГ Назар Марценюк.

Тоді, як встановили журналісти, підставою для дозволу на вирубку дерев став їх начебто небезпечний стан. Утім Назар Марценюк звернув увагу на те, що, за його інформацією, дозвіл на вирубку стосувався таких об’ємів – 8 кубічних метрів клена та 3 кубічні метри граба. Натомість на відео, яке він оприлюднив, видно, що реальна кількість дерев, яку зрубали на території відпочинкового комплексу, є значно більшою.

Окрім того, що у справу мають втрутитися правоохоронці, Громадська рада при Львівській ОДА також планує створити спеціальну комісію за участі депутатів Давидівської ОТГ, лісового агентства і громадської ради при лісовому агентстві, щоб якнайшвидше провести виїзне засідання.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі