НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > У NASA відклали висадку на Місяць

У NASA відклали висадку на Місяць

Місія відбудеться не раніше 2025 року

327

Національна аерокосмічна агенція США (NASA) вирішила відкласти висадку на Місяць щонайменше до 2025-го року через брак коштів на цей проєкт.

Про це повідомила агенція AP. За словами керівника NASA Біла Нельсона, планувалося, що висадка відбудеться 2024-го року.

Однак грошей, виділених Конгресом, замало для розробки системи посадки на супутник. І для розробки космічної капсули «Оріон» необхідно більше грошей – 9,3 мільярда доларів, а не 6,7 мільярда, які виділили агенції.

Також Нельсон зазначив, що у відставанні від графіку роль зіграв позов компанії Джеффа Безоса, в якому він звинуватив NASA у тому, що воно несправедливо обрало компанію Ілона Маска SpaceX для будівництва місячного модуля. Суд цей позов відхилив.

Ще одна проблема, з якою стикнулася агенція, – необхідність вдосконалити нові скафандри. Їх мали підготувати до листопада 2024-го року, однак наразі експерти NASA заявляють, що скафандри не підготують до квітня 2025-го року.

Водночас все ще планується провести перший випробувальний політ місячної ракети Space Launch System з капсулою «Оріон» без екіпажу у лютому 2022-го року.

Нагадаємо, що новітній супутник Landsat 9 нещодавно зробив декілька приголомшливих фото Землі. Як зазначили в NASA, такі знімки допомагають контролювати стан сільськогосподарських культур. Також вони дали інформацію про зміну ландшафту в Гімалаях та на узбережжі Австралії.

Наприкінці жовтня телескоп Національного управління з аеронавтики та дослідження космічного простору (NASA), ймовірно, виявив першу в історії планету за межами нашої галактики Чумацький Шлях.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі