НТА > НОВИНИ > Суспільство > Виснажуємо ворога як можемо. Десантник 80-ки про вихід із Лисичанська

Виснажуємо ворога як можемо. Десантник 80-ки про вихід із Лисичанська

Якщо би ЗСУ не задавали ударів по тилових базах ворога і не знищували їхню живу силу, то можна би було говорити про якісь наші поразки

419

Вихід українських військ із Лисичанська та Сєвєродонецька – це не можлива поразка, а тактика виснажування ворога.

Про це солдат 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ Антон Петрівський розповів у прямому ефірі «Народного Толк-Шоу» на NTA.

За його словами, останніми днями було знищено декілька тилових баз і складів з боєприпасами глибоко в тилу ворога.

«Яскравий приклад цьому є «Камаз Центр» у Донецьку. Це величезні склади з боєприпасами, які мали летіти в сторону наших воїнів», – зазначив Петрівський.

Він повідомив, що багато хто говорить про якусь можливу поразку ЗСУ після виходу з Лисичанська і Сєвєродонецька. І зауважив, що це все нісенітниця.

«Адже, щоб перемогти ворога, потрібно мати чим і мати ким. Збереження особового складу і їхніх життів є пріоритетним для того, щоб перемогти ворога. Тактичний відступ з цих міст не означає, що ми втрачаємо ініціативу. Це означає, що у нас тактика виснажування ворога. Якщо би ми не задавали ударів по їхніх тилових базах і не знищували їхню живу силу, то можна би було говорити про якісь наші поразки. А це є виснажування тут на Донбасі і одночасно певні успіхи на півдні»,  – пояснив солдат 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ЗСУ.

Також він зазначив, що вважає, що з приходом ще більшої кількості зброї в рамках ленд-лізу і не тільки, буде мати певний переломний момент десь вкінці літа. І, можливо, за його словами, тоді буде уже наступ ЗСУ.

«Морально-психологічний настрій особового складу українських солдатів є на дуже високому рівні», – повідомив Антон Петрівський.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі