НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > Виявили новий побічний ефект від вакцини Johnson & Johnson

Виявили новий побічний ефект від вакцини Johnson & Johnson

Регулятор рекомендував додати рідкісний тип запалення хребта як побічний ефект вакцини

371

Європейський регулятор з лікарських засобів повідомив про новий побічний ефект від вакцини проти COVID-19 Johnson & Johnson. Йдеться про рідкісний тип запалення хребта.

Про це повідомляє Reuters.

11 листопада регулятор рекомендував додати рідкісний тип запалення хребта (поперечний мієліт) як побічний ефект вакцини Johnson & Johnson. Також Європейське агентство вивчає повідомлення про шість випадків синдрому капілярного витоку, які зафіксовано після введення вакцини Moderna. Утім, наразі остаточно не встановлений взаємозв’язок між цим захворюванням і вакциною.

Рідкісне захворювання поперечний мієліт – це запалення спинного мозку, яке може викликати біль, параліч і проблеми з чутливістю.

Раніше регулятор також заявляв, що одним з побічних ефектів вакцини Johnson & Johnson є венозна тромбоемболія, при якій згусток крові утворюється в глибокій вені і може потрапити в легені.

Нагадаємо, що 2 липня 2021 року Міністерство охорони здоров’я в Україні зареєструвало вакцину Janssen (Johnson & Johnson) для екстреного медичного застосування.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі