НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Виявили пухлину, яка знерухомила. У Львові медики врятували 11-річного хлопця з Сєверодонецька

Виявили пухлину, яка знерухомила. У Львові медики врятували 11-річного хлопця з Сєверодонецька

Хлопець уже не зміг підвестися з ліжка. Лікарі оперували хлопця 9 годин

420

У Львові медики врятували 11-річного хлопця, який приїхав з мамою з Сєверодонецька, тікаючи від ворожих «Градів».  У хлопця виявили пухлину, яка проростала у спинний мозок та уже практично повністю знерухомила хлопчика.

Про це повідомили у Першому медичному об’єднанні Львова.

«Родина з Сєверодонецька. З міста евакуювалися після того, як їхній квартал накрило «Градом». Один зі снарядів поцілив у школу, в укритті якої перебувала Тетяна з Льовою та рідними. Вони вибиралися буквально з палаючої будівлі. Того ж дня згоріла і їхня квартира», – повідомляють у медустанові.

І зауважують, що навіть на Хмельниччині, куди перебралася родина, їхні випробування не завершилися.

«Якось зранку Льова не зміг підвестися з ліжка. Ноги не слухалися дитину. Коли хлопчика привезли швидкою у нашу Лікарню Св. Миколая, оперувати потрібно було максимально швидко. Навіть кілька зайвих годин могли завдати ще більших наслідків для здоров’я», – йдеться у повідомленні.

Команда нейрохірургів обережно видалили пухлину, яка проростала у спинний мозок та на той момент уже практично повністю знерухомила хлопчика. Операція тривала 9 годин.

«Використовувались усі необхідні сучасні технології для безпечного проведення такої операції, у тому числі мікроскоп та інтраопераційний нейрофізіологічний моніторинг. Пухлину грудного відділу спинного мозку повністю ліквідували, не зачепивши важливих структур спинного мозку», – зазначають медики.

Нині, за два місяці після операції, стан хлопчика значно покращився.

«Попри те, що Льова потрапив до нас із цілком знерухомленими ногами, він уже може згинати та розгинати нижні кінцівки. Це результат роботи нейрохірургів та команди реабілітологів», – повідомляють медики.

І зазначають, що фізична реабілітація –  надважлива складова лікування, яку отримують пацієнти.

«Льова, до прикладу, дуже старанний пацієнт. Він сумлінно виконує всі завдання наших спеціалістів, аби швидше почати бігати. До війни він був капітаном дитячої футбольної команди Сєверодонецька і знову мріє вийти на поле зі своїми друзями у рідному мирному українському місті», – повідомили у медустанові.

Нагадаємо, що у Львові медики врятували 40-річну жінку, яка постраждала під час обстрілів на Донеччині та втратила всю сім’ю.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі