НТА > НОВИНИ > Суспільство > Виїзд чоловіків за кордон: хто може виїжджати з України

Виїзд чоловіків за кордон: хто може виїжджати з України

488

В Україні дозволено виїжджати за кордон чоловікам, які оформили інвалідність або зняті з військового обліку за рішенням військово-лікарської комісії.

Відповідне роз’яснення дали у Держприкордонслужбі.

У прикордонному відомстві зазначили, що чоловіки мають право на виїзд за кордон у таких випадках:

  • Виїзд дозволено, виходячи з положень п. 2-6 Правил та абз. 3 ч. 1 ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (якщо особа у встановленому порядку оформила інвалідність).
  • Виїзд дозволено, виходячи з положень п. 2-6 Правил та абз. 16 ч. 1 ст. 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» (щодо особи, яка знята з військового обліку на підставі рішення ВЛК про непридатність до військової служби із виключенням з військового обліку).

«Чоловіки, які мають документи з територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП) з відміткою/записом «знятий з військового обліку» – дана відмітка/запис не підтверджує ані інвалідність, ані непридатність до військової служби у воєнний час за станом здоров’я, а тому рекомендуємо звернутися до ТЦК та СП», – зазначили у Держприкордонслужбі, імовірно, маючи на увазі, що йдеться про відмітки на документах, які були видані до запровадження воєнного стану.

Водночас, як наголошують прикордонники, обмежено придатні у воєнний час не можуть перетинати кордон.

У Держприкордонслужбі наголосили, що остаточне рішення ухвалюватимуть прикордонники в пункті пропуску. Для цього їм необхідно буде вивчити всі документи та з’ясувати всі факти та обставини

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі