НТА > НОВИНИ > Суспільство > Вижив в Іловайську, пережив полон. У Львові відомий ветеран АТО потребує допомоги

Вижив в Іловайську, пережив полон. У Львові відомий ветеран АТО потребує допомоги

Щодня на ліки Юрію Досяку потрібно 5-6 тисяч гривень

1559

Відомий львівський громадський активіст та ветеран АТО Юрко Досяк потребує допомоги. Чоловік потрапив до лікарні з пневмонією і зараз перебуває в реанімації. На подальшу реабілітацію потрібно чимало коштів.

Про це повідомляє Lviv Film Center.

До лікарні Юрій потрапив з діагнозом “обширна двостороння пневмонія”. Згодом хвороба прогресувала, тому пацієнта довелося вводити у стан медичної коми, де він перебував тиждень. Зараз чоловік – в реанімації, був під ШВЛ.

Юрій Досяк має хорошу динаміку адаптації та аналізи в межах норми. Утім, лікування та подальша реабілітація буде тривалою і недешевою. Щодня на ліки доводиться витрачати 5-6 тис. грн.

“Юрій вижив в Іловайську. Повернувся з полону. Родина має надію, що подолає і хворобу. Родина Юрія не була фінансово готова до такого розвитку подій”, – йдеться у повідомленні.

Номер картки дружини Наталії: 5363 5423 0801 2773

Довідка. Львів’янин Юрій Досяк пройшов Майдан, а коли почалася агресія на Донбасі, відразу прийшов у військкомат. До війська його не взяли, тому записався добровольцем у батальйон «Донбас». Разом із побратимами вийшов з Іловайська. Потім потрапив у полон, де провів 119 днів під наглядом бойовиків «ДНР» у Донецьку.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
2
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі