НТА > НОВИНИ > Суспільство > Взимку температура в домівках буде 18-20 градусів, але тарифи не зміняться – Чернишов

Взимку температура в домівках буде 18-20 градусів, але тарифи не зміняться – Чернишов

Опалювальний сезон розпочнеться вчасно, проте до холодів слід починати готуватися вже зараз

186

Взимку температура в домівках буде 18-20 градусів, але тарифи не зміняться. Опалювальний сезон розпочнеться вчасно, проте до холодів слід починати готуватися вже зараз.

Про це повідомив міністр розвитку громад Олексій Чернишов, інформує Центр стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Міністр зазначив, що під час опалювального сезону оптимальна температура в українських будинках становитиме 18-20 градусів, але не повинна опускатися нижче 16 градусів, як і в «економних країнах розвиненої Європи».

 «Очевидно, що ця зима буде надскладною. Головне – ми маємо захистити кожного українця та обігріти його… Опалювальний сезон розпочнеться вчасно. Для цього ми маємо всі передумови. Але ми маємо відвикнути жити взимку з відчиненими вікнами та обігрівати вулицю», – пояснив міністр Олексій Чернишов.

Він також зазначив, що до холодів слід починати готуватися вже зараз.

«Як ми переживемо цієї зими – залежить від кожного з нас. Готуватися до холодів варто саме зараз», – повідомив міністр.

Нагадаємо, що цього опалювального сезону субсидії отримуватимуть близько 3 млн домогосподарств. Середній розмір допомоги складе близько двох тисяч гривень.

Також Кабінет міністрів прогнозує, що опалювальний сезон цього року в Україні буде складним через енергетичну кризу у світі. Прем’єр-міністр Денис Шмигаль нагадав, що ціни на газ перебувають на історичному максимумі, а вугілля подорожчало за рік у три рази. Водночас, як запевнив прем’єр, тарифи для населення підвищувати не будуть.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі