НТА > НОВИНИ > Суспільство > “Я би зірки на спинах вирізала і вуха відрізала”. Дружина окупанта закликає катувати українських дітей – СБУ

“Я би зірки на спинах вирізала і вуха відрізала”. Дружина окупанта закликає катувати українських дітей – СБУ

Жінку обурило те, що українські діти відмовилися малювати російську символіку

503

Росіяни закликають своїх солдатів вбивати та катувати українських дітей. Доказом цього є нове перехоплення розмови окупанта з дружиною.

Про це повідомла пресслужба СБУ.

Шокуюче перехоплення спецслужбі вдалося зробити під Харковом, де ворожий окупант телефоном розмовляв зі своєю дружиною з РФ. Вона живе у прикордонному з Україною місті, куди насильно евакуюють українських громадян. Жінку обурило те, що українські діти відмовилися малювати символіку РФ до “Дня победы”. Тож вона запропонувала покарати їх катуваннями.

“Я би їм вколола наркотики, якби працювала, дивилась би їм в очі й сказала: “Здихайте, мучайтесь”. Я би їм пи*ьки різала, зірки на спинах вирізала, і взагалі по вуху кожного дня б відрізала, по пальцю, щоб їм боляче було”, – каже рашистка.

В СБУ кажуть, що навіть самого окупанта шокували ці слова.

“Очевидно одне: «руZZкій мір» – це і є сучасний нацизм, якими б гаслами і цілями він не прикривався”, – додали у Службі безпеки.

Нагадаємо, що окупанти у розмовах скаржаться близьким на своїх командирів. Відтак, російські солдати втрачають довіру до своїх командирів і готуються до бунтів.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі