НТА > НОВИНИ > Медицина та здоров'я > «Я просто люблю життя» – 93-річна пацієнтка, яка подолала рак

«Я просто люблю життя» – 93-річна пацієнтка, яка подолала рак

280

У Львові 93-річна жінка подолала рак. Літній пацієнтці клінічної лікарні Львівської залізниці гінекологи успішно видалили злоякісну пухлину.

Пацієнтка звернулася до спеціалістів Львівської лікарні на залізничному транспорті на обстеження.

«Коли відкрилися двері кабінету, на порозі стояла жінка з паличкою, яку використовувала не як опору,  а, радше, як аксесуар. Я на око визначила вік пацієнтки – 70-75 років. Коли глянула на обстеження та побачила 1928 рік народження – то оніміла! Оптимістично налаштована жінка мала тільки одне бажання – взнати, що з нею і подолати хворобу», – описує першу консультацію Людмила Ткачук, завідувачка гінекологічного відділення лікарні лікарка Клінічної лікарні Львівської Залізниці на своїй сторінці у фейсбуці.

На жаль, гістологія підтвердила наявність у жінки злоякісної пухлини. Лікарка зізнається, що довго підбирала слова, щоби не приголомшити звісткою літню пацієнтку. Натомість, поважна пані вимовила: «Я хочу жити далі. Робіть операцію!»

«І тут вже шок був у нас! Чи витримає серце, як виходити після операції тощо. Вирішили все ретельно обстежити. Протипоказів не було. Операція пройшла успішно. Наша улюблениця вела себе бездоганно. Вставала, ходила на першу добу після операції! А на четверту добу після лапаротоміі у віці 93 сказала: Я хочу додому», – розповідає лікарка 

У день виписки пацієнтка пообіцяла медикам принести торт на своє 100-річчя. А на запитання лікарів про секрет молодості відповіла: «Я просто люблю життя!»

Людмила Ткачук додала іще одну добру новину:

«P.S. Прийшла гістологія нашої улюбленої пацієнтки після операції. Злоякісний процес був локально в поліпі і стінку матки не проростав, а це означає, що ніякого подальшого лікування непотрібно. В 93 роки пацієнтка подолала рак повністю!»

Жанна ЛІЩЕНКО

Фото: фейсбук Людмили Ткачук

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі