НТА > НОВИНИ > Кримінал > Генерал-майор СБУ припустив можливе інсценування замаху на Шефіра

Генерал-майор СБУ припустив можливе інсценування замаху на Шефіра

303

Окремі обставини замаху на радника президента Зеленського Сергія Шефіра свідчать про те, що така подія була потрібна для влади і президента.

Про це у прямому ефірі проєкту «Говорить великий Львів» на телеканалі NTA  заявив генерал-майор СБУ, колишній начальник головного слідчого управління СБУ Василь Вовк.

Василь Вовк розповів, що провів власне умовне розслідування замаху на радника президента. Він звернув увагу на те, що коли найвищі посадовці заявляють, що замах на Шефіра був скоєний, щоб зупинити боротьбу з корупцією та оліграхатом, то у перший же день розслідування відкидають усі можливі версії і затверджують одну.

«Це велике зловживання службовим становищем, порушення всіх принципів і норм розсування», – наголосив він.

Ще Василь Вовк додав, що всі кулі, які влучили в автомобіль, були зі сторони водія, а не пасажира, на якого нібито був скоєний замах. Такий факт, додав він, наводить на дві версії: або діяли професіонали із завданням тільки налякати, або ж діяли дилетанти, які не змогли виконати завдання.

«А ще подія співпала з перебуванням президента на Генасамблеї ООН і наступного дня голосування за антиолігархічний закон. Тобто все складається в пул, що така справа, така подія була потрібна для влади і президента», – сказав Василь Вовк.

Чи можуть інсценування бути жорстокими для більшої правдоподібності, – генерал-майор СБУ переконаний, що так. Як приклад, навів відомі факти, коли потенційні дезертири під час Другої світової самі стріляли собі і в руки, і в ноги, аби інсценувати поранення ворогом.

“Ну і врешті, замах був не на просто когось відомого – а на друга президента, на його радника.  Повірте, підняли всі сирени, всі служби. І не перехопити… Виникають питання”, – зазначив Василь Вовк.

Окремо додав, що він не може наполягати на версії зрежисованого замаху на вбивство, “але чим довше не буде затриманих, результатів слідства, то ця, начебто фантастична, версія все більше нагадуватиме реальну”.

“Важливо також, щоб зараз не виловлювали “стрілочників” і не призначали винних”, – резюмував Василь Вовк.

Нагадаємо, що біля села Лісники Києво-Святошинського району сьогодні в першій половині дня стріляли в автомобіль першого помічника президента Володимира Зеленського Сергія Шефіра, поранено водія машини. В автівку вистрелили автоматною чергою, влучило 10 куль.

Президент України Володимир Зеленський, перебуваючи з офіційним візитом на Генасамблеї ООН, уже офіційно відреагував на замах на свого помічника та близького друга Сергія Шефіра.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі