НТА > НОВИНИ > Суспільство > Я вірила, чекала щохвилини. Мама “Пташки” про першу розмову з дочкою

Я вірила, чекала щохвилини. Мама “Пташки” про першу розмову з дочкою

269
Пташка

Для мами Катерини Поліщук («Пташки») дзвінок від дочки після звільнення з полону був неподіванкою. Каже, що його вона чекала щохвилини.

Про це в проєкті «Говорить Великий Львів» розповіла мама «Пташки» Світлана Поліщук.

«Дзвінок від донечки для мене був несподіванкою. Я чекала кожної хвилини, кожної секунди, але я не знала, що він буде вчора. Я вірила, молилася, я знала, що я дочекаюся, і я дочекалася цього щасливого дзвінка», – зазначила мама Світлана.

Світлана Поліщук каже, що спочатку почула у слухавці «buongiorno senorit», і згодом зрозуміла, що це голос її доньки.

«І тут я почула рідний голос моєї донечки. Вона каже: «хто з тобою ще так може вітатися». І тоді я зрозуміла, що це моя донечка. Катруся коли спілкувалася зі мною, то трималася. Вона ніколи не показує, що їй важко, завжди всіх підтримує. Розмовляла вона з усмішкою, підтримувала мене, просила не плакати. Каже, що все буд добре, ми зустрінемося і обіймемося» – розповідає мама «Пташки».

Нагадаємо, що в рамках обміну з російськими окупантами вдалося звільнити 215 українських захисників. Серед них – знаменита “Пташка” Катерина Поліщук — парамедик-доброволиця Національної гвардії України.

В коментарі для NTA мама “Калини” розповіла про перший дзвінок сина після звільнення з полону. Ніхто з родичів полонених не знав про звільнення Героїв, але всі до останнього тримали надію.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі