НТА > НОВИНИ > Новини світу > Ядерна загроза від Росії: Джо Байден і Пентагон мають варіанти дій

Ядерна загроза від Росії: Джо Байден і Пентагон мають варіанти дій

583

Ядерні погрози Путін не вплинуть на підтримку України Сполученими Штатами. Окрім того Пентагон уже підготував варіанти дій, якщо Росія застосує ядерну зброю.

За словами генерала у відставці, екскомандувача військами США в Європі Бена Ходжеса, насправді “ядерна зброя найбільш ефективна, коли не застосовується. З огляду на її стримуючий потенціал”. Утім він не відкидає сценарій, що Росія врешті піде на такий крок.

“Путін холодний, як лід, але не божевільний: він добре знає, що тоді США повинні будуть повністю втягнутися у цю війну. Пентагон вже надав президенту Джо Байдену список варіантів на такий випадок”,  – заявив він в інтерв’ю Bild.

Також додав, що також треба зважити й на те, що є ще російські генерали, які хотіли б мати майбутнє і після Путіна.

Водночас у Пентагоні вже заявили, що погрози Росії не вплинуть на рівень надання військової допомоги Україні.

“Що стосується заяв чи оголошень, які чути з Росії, то вони не впливають на зобов’язання міністерства продовжувати тісну роботу з нашими міжнародними партнерами й нашими союзниками стосовно надання Україні тієї підтримки, яку вона потребує для захисту своєї країни”, – заявив на брифінгу 22 вересня речник  міністерства оборони США бригадний генерал Патрік Райдер.

За його словами, “ми продовжимо говорити про те, якими є ці потреби не лише в середньо- й довгостроковій перспективі, а й про те, якими ці потреби є зараз. Тож мені видається, що на ці розмови не впливає ситуація”.

Нагадаємо, 21 вересня під час свого відеозвернення, Володимир Путін оголосив часткову мобілізацію в Росії, а також у разі «загрози територіальній цілісності Росії» пообіцяв використати всі методи, включаючи ядерну зброю.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі