НТА > НОВИНИ > Суспільство > Ядерна зброя – це більше гумор для фейсбуку, Путін абсолютно раціональний – воїн ЗСУ Євген Карась

Ядерна зброя – це більше гумор для фейсбуку, Путін абсолютно раціональний – воїн ЗСУ Євген Карась

Якщо Путін буде взагалі натискати якусь там кнопку, то це може стати останнім моментом, бо чекісти хочуть жити та жирувати

295

Путін абсолютно раціональний, ніяку ядерну зброю він не застосує. І якщо Путін буде взагалі натискати якусь там кнопку, то це може стати останнім моментом, бо чекісти хочуть жити та жирувати.

Про це повідомив націоналіст, військовослужбовець ЗСУ Євген Карась у ефірі телеканалу NTA.

«Путін абсолютно раціональний. Ніяку ядерну зброю РФ не застосує. Вони не зробили цього, коли «загубили» свої війська у Київській та Чернігівській областях. Це для них тоді була трагедія неймовірна. Не зробили цього тоді, тим більше не зроблять цього зараз», – зазначив Карась.

За його словами, коли Путіну треба буде запускати ядерні ракети, так це буде у них провал на Херсонському напрямку. І зазначив, що зараз у самій Росії всередині розкол уже є «імперців».

«Вони кажуть: «Ми за СВО, але згодом треба буде розібратися – хто з Путіним до кінця, а хто за більш конструктивні воєнні плани». Тому, вже пізно: йому поставлять «кнопку», а замість неї підсунуть просто кришку від «Пепсі». Я не здивуюся, що якщо Путін буде взагалі натискати якусь там кнопку, то це може стати останнім моментом. Бо там чекісти хочуть жити та жирувати, це уже не радянські генерали. А чекісти привикли набивати кишені та виводити кошти в офшори. І ніхто з цієї публіки не буде перетворювати щось там на ядерний попіл. Бо це не те, що санкції будуть, це їх уже будуть потім вбивати. Путін зрозуміло, що хворий, йому треба помирати, а усе це бидло хоче жирувати. Ядерна зброя – це більше гумор для фейсбуку», – повідомив Карась.

Нагадаємо, що на думку частини українських військових, Путін може завдати ядерного удару по Яворівському полігоні. Також у планах очільника Кремля може бути й знищення Хмельницької АЕС.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі