НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Як Львівщина готується до можливої агресії Білорусі

Як Львівщина готується до можливої агресії Білорусі

1111

Львівщина готується до можливого наступу Білорусі: йдеться про координацію дій із сусідніми областями та зміцнення регіону оборонними мережами.

Про це це під час брифінг розповів перший заступник голови Львівської ОВА Андрій Годик, який наголосив, що ризик вторгнення із північного боку є високим.


 

“Перш за все – це злагодження всіх сил і засобів правоохоронного блоку так і військових щодо планів надання відсічі можливій агресії Білорусі”, – повідомив він.

Також додав, що для доброї координації дій відлагоджується взаємодія із сусідніми областями – передусім Волинню. Окрім того, за словами Годика, підготовка передбачає спорудження додаткових оборонних споруд та інженерних мереж.

“Ми готові до всього і наше завдання – бути готовим до всього, але передусім варто очікувати посилення ракетних ударів із території Білорусі”, – наголосив він.

Нагадаємо, 26 червня президент України Володимир Зеленський у зверненні заявив, що Білорусь втягують у війну активніше, ніж на початку повномасштабного вторгнення РФ в Україну, і що у Кремлі вже «все вирішили».

Також ГУР попередив, що Кремль планує підрив житлових будинків у Мозирі, щоб втягнути Білорусь у війну проти України. Офіцери Білоруської армії вже розпочали евакуацію своїх сімей з Мозиря.

“На мій погляд, більш реалістичний удар з боку Білорусі відбудеться в сторону Києва, там краща мережа доріг. А Західна Україна має відносну стратегічну перевагу природними рубежами: густиною лісів і Прип’ятські болота. Важкій техніці долати ці болота неможливо, й тільки дві дороги ведуть на Волині ведуть до Львова і там уже все добре. Достатньо і протитанкових засобів, і зенітних комплексів, щоб зупинити ворога, а інженерні обладнання виведені на якісний рівень”, – розповів в інтерв’ю “Говорить Великий Львів” військовий експерт Петро Черник.

 

Оцініть новину
Клас!
3
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі