НТА > НОВИНИ > Суспільство > Як можна відчути Незалежність. Залужний та українські військові пояснюють

Як можна відчути Незалежність. Залужний та українські військові пояснюють

Незалежність можлива тільки тоді, коли є люди, готові за неї боротися

389

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний оприлюднив привітання українських військових із Днем Незалежності.

«Як можна відчути незалежність? Ті, хто за неї воюють, знають її смак. Це смак землі, що вʼїдається в шкіру. Смак крові та смерті, якою пронизане повітря. Солоний смак сліз», – написав він.

За словами Залужного, незалежність – це відповідальність, що лежить на плечах.

«Ти ведеш у бій і знаєш, що з нього повернуться не всі. І живі, і полеглі залишаються з тобою назавжди. На совісті. І в памʼяті», – додав Головнокомандувач Збройних сил України.

Він подякував захисникам і захисницям України.

«Незалежність має голос. Це голос предків. Вони гинули в боях, в ГУЛАГах, пухли від голоду та кістьми вимощували дороги імперій. Це крик матерів, які ховають своїх дітей. Голос тих, хто в мирних містах і селах просить про допомогу під уламками зруйнованих осель. Голос наших дітей, які не обирали час і місце народження, але яким довелося жити в часи великої війни», – наголосив Залужний.

Він також зазначив, що Незалежність можлива тільки тоді, коли є люди, готові за неї боротися.

«Маю за честь служити разом з вами. Вічна памʼять полеглим героям! Вічна слава живим! Слава Україні!» – підсумував Залужний.

Нагадаємо, що вночі українські військові під час успішно проведеної повітряної операції збили гелікоптер КА-52 російських окупантів. Так символічно вони розпочали відзначення Дня Незалежності.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі