НТА > НОВИНИ > Технології та ІТ > Як «Мста» із гаубиці перетворилася на брухт. Урожайний день для мотопіхоти

Як «Мста» із гаубиці перетворилася на брухт. Урожайний день для мотопіхоти

2467

Військові 59 окремої мотопіхотної бригади імені Якова Гандзюка знищили російську самохідну артилерійську установку 2С19 “Мста-С”.

Відео, як «Мста-С» перетворилася на купку брухту, виклали на сторінці бригади у фейсбуці.

«Ця смертоносна машина – далекобійна 152-міліметрова гаубиця – приволочена росіянами на нашу землю вбивати українців, відтепер валяється купкою брухту, засмічуючи українське поле. Заодно із нею під роздачу від наших воїнів попали ще кілька 122-міліметрових установок Д-30. Що ж, день був врожайним», – констатують у бригаді.

2С19 «Мста-С» — радянська і російська 152-мм дивізійна самохідна гаубиця. Розроблена на Уральському заводі транспортного машинобудування.

САУ 2С19 призначена для знищення тактичних ядерних засобів, артилерійських і мінометних батарей, танків та іншої броньованої техніки, протитанкових засобів, живої сили, засобів ППО і ПРО, пунктів управління, а також для руйнування польових фортифікаційних споруд та перешкоджання маневрам резервів противника в глибині його оборони.

Може вести вогонь по спостережуваних і неспостережуваних цілях із закритих позицій і прямим наведенням, включаючи роботу в гірських умовах.

 

Оцініть новину
Клас!
17
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
1
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі