НТА > НОВИНИ > Суспільство > Як Путін отримав філігранного ляпаса. Експерт Черник – про приреченість Росії

Як Путін отримав філігранного ляпаса. Експерт Черник – про приреченість Росії

Низового озброєння, розпочинаючи від автомата Калашникова та закінчуючи саперною лопаткою, у Росії ще багато

288

Щонайменше два аспекти після подій останнього тижня свідчать, що величезний колос на глиняних ногах, яким є Росія, обов’язково рухне. Але це тривалий процес, тому доведеться запастися терпінням і продовжувати боротися, щоб остаточно досягнути української перемоги.

Про це заявив військовий експерт, полковник запасу ЗСУ Петро Черник у прямому ефірі проєкту «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

Він відзначив суттєве зростання рівня української протиповітряної оборони. Це пов’язано і з тим, що союзники все більше забезпечують нас сучасними системами ППО, і, як мінімум, коефіцієнт у 85 відсотків досягнутий, і він буде посилюватися.

«Але є один серйозний нюанс щодо риторики та словесної зв’язки про закриття неба. Треба від цього відмовлятися, оскільки небо на 100 відсотків не закривається. Навіть супертехнологічні ізраїльські комплекси «Залізний купол» допускають проривання оборони. Навіть якщо зі всього світу зібрати всі зенітно-ракетні комплекси та поставити біля кожного куща, то таке проривання все одно буде», – наголосив Петро Черник.

Він пояснив це тим, що сучасне ракетне протиборство – нескінченна радіофізика, а це чи не найскладніший розділ фізики. Наш противник має колосально успішну школу ракетобудування, тому не можна його недооцінювати.

Експерт також загострив увагу на ще одній деталі з тих подій, що відбувалися минулого тижня. Йдеться про вибухи на російських аеродромах, де відмінусували два стратегічні бомбардувальники. Він акцентував увагу на, можливому, переломному процесі.

«Уперше, відколи існує поняття «ядерна тріада», друга країна в світі за ядерним потенціалом зазнала удару по носіях ядерної зброї. Це насправді дуже серйозно. Путіну завдали філігранного високоякісного морального ляпаса, тому що «ядерна тріада» – це його улюблене дитя, він нескінченно цим жупелом махає, мовляв, нас ніхто не подолає, бо в нас це є», – звернув увагу полковник запасу ЗСУ.

Він виокремив іще один дуже серйозний момент, який може стати визначальним щодо кінцевого регресу воєнно-промислового комплексу Російської Федерації. Відбулося фактичне одурювання неопізнаним літальним апаратом їхньої протиповітряної оборони, якою вони дуже пишалися.

«Довготривалі партнери Росії, які десятиріччями закупляли в них зброю, – такі як Індія, В’єтнам, Індонезія, Малайзія, Бразилія і ще багато інших – тепер задумаються, чи вартує з росіянами продовжувати надалі військово-технічну співпрацю. Тому вони розпочнуть втрачати сотні мільйонів доларів, якщо не мільярди. І це ще одна ознака того, що це величезний колос на глиняних ногах потрохи розколихується, і він обов’язково рухне. Але я не маю твердого оптимізму, що це станеться швидко. На превеликий жаль, низового озброєння, розпочинаючи від автомата Калашникова та закінчуючи саперною лопаткою, у них ще багато», – підсумував Петро Черник.

Нагадаємо, що голова правління Центру оборонних стратегій, Міністр оборони України (2019-2020) Андрій Загороднюк зазначив, що Росія робить усе для того, щоби зараз отримати оперативну паузу у війні проти України, яка проходить не за їхнім сценарієм. Однак це жодним чином не зупинить загарбників від ініціювання бойових дій у перспективі. Ресурси для цього в них є.

А секретар Ради національної безпеки й оборони Олексій Данілов висловив думку, що зима буде надзвичайно важкою для України, однак ми обов’язково вистоїмо. Але при цьому не варто робити жодних пауз – ні взимку, ні влітку, ні в будь-яку пору року, а якомога швидше виганяти російських зайд із нашої території.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі