НТА > НОВИНИ > Суспільство > Як російська мова посварила українців. Чи РФ взяли Сєвєродонецьк. 6-ий пакет санкцій. Наживо на NTA

Як російська мова посварила українців. Чи РФ взяли Сєвєродонецьк. 6-ий пакет санкцій. Наживо на NTA

438

Чому українці, які пережили війну, відмовляються забути мову окупанта? Віталій Портников ексклюзивно про мовних агентів росії! Пекельна Луганщина: хто контролює Сєвєродонецьк?

Чому Європа не може відмовитися від російської нафти? Де важке озброєння, Байдене? Аналіз та аналітика 97 доби повномасштабного вторгнення з економістом Олександром Савченком, головою Сєверодонецької районної держадміністрації Романом Власенком та військовим експертом Ігорем Романенком.

Герой соцмереж ексклюзивно в ефірі телеканалу NТА! Волонтер, який відмовився обслуговувати російською, розповість всі деталі гучного мовного скандалу! Що відбувалося до того, як включили камеру? Чи вважає він таку манеру поведінки провокацією? Як оцінює свої дії? Журналісти телеканалу NТА знайшли одне з першоджерел поширення відео у соцмережах. Ви будете вражені акаунтом, з якого поширюють це відео! Проросійські агенти чи жертви “руского мира”? Лише в ефірі телеканалу NТА о 21:30.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі