НТА > НОВИНИ > Війна > Як Росія планує оборонятися під час українських атак. Детальні супутникові знімки

Як Росія планує оборонятися під час українських атак. Детальні супутникові знімки

Росія очікує початку контрнаступу неподалік від окупованого нею Маріуполя

524

Російські окупанти активізували оборонну підготовку в окупованому Криму в передчутті контрнаступу українських сил. Там риють окопи та будують оборонні укріплення.

Про це сказано в матеріалі ВВС. За даними супутникового аналізу Verify, Росія готується до великої української контратаки.

На думку експертів, завдяки знімкам супутника можна зрозуміти, чого очікує Росія від контрнаступу та з якими засобами захисту можуть зіткнутися українські сили.

Крим

На побережжі півострова тепер замість лежаків розміщують оборонні споруди, встановлені російськими військами. Крім окопів, там уже є «бетонні зуби», які мають запобігати руху техніки. Також вздовж окопів можна помітити кілька бункерів.

А ще можна побачити стоси деревини, землерийні машини та сховища зубів дракона вздовж узбережжя. Це свідчить про те, що будівельні роботи ще тривали, коли фотографію зробили в березні.

Токмак

Це місто Запорізької області може стати однією з ключових точок у майбутньому контрнаступі. При цьому Росія розпочала звідти депортацію українців, щоби перетворити місто на військову фортецю. Це забезпечить солдатам доступ до припасів і базу для відступу.

Супутникові знімки свідчать, що на північ від Токмака викопано мережу окопів у дві лінії. Потім є ще одне кільце укріплень навколо міста з трьома шарами оборони. Там також збудували протитанковий рів. Він має глибину щонайменше 2,5 метра, також є декілька рядів «зубів дракона» та ще одна мережа траншей.

Однак українські військові можуть зіткнутись із мінними полями між трьома лініями оборони Токмака. Verify також виявила, що три інші міста поблизу Токмака укріпили подібним чином.

Траса E105

Оборонні траншеї побудували вздовж 35-кілометрової ділянки головної дороги E105 на захід від Токмака. Ця дорога є стратегічно важливою через те, що з’єднує окупований Росією Мелітополь на півдні з Харковом на півночі.

У разі, якщо Україна використовуватиме дорогу, війська Російської Федерації можуть обстрілювати її з артилерії.

Рівнопіль, на північ від Маріуполя

Порт Маріуполя займає стратегічне становище між окупованими Росією територіями на сході та Кримом на півдні. Найімовірніше, саме там Росія очікує початку контрнаступу.

Супутникові знімки виявили окопи поблизу невеликого села Рівнопіль приблизно за 55 кілометрів на північ від Маріуполя. Крім того, кожна кругла траншея має насип ґрунту посередині. Такі окопи дозволяють солдатам сховатися та переміщати артилерію, щоби вона могла цілитися в будь-якому напрямку.

Нагадаємо, що на Бахмутському напрямку приватна військова компанія «Вагнер» близька до знищення. Водночас українська армія поступово витісняє ворога на флангах.

Надання Україні винищувачів F-16 є важливою в середньостроковій перспективі. Однак це не змінить кардинально ситуацію у війні Росії проти України. Про це заявив міністр Військово-повітряних сил США Френк Кендал.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"