НТА > НОВИНИ > Війна > Як швидко закінчиться «дембельський акорд» Путіна, залежить віз ЗСУ, – військовий експерт

Як швидко закінчиться «дембельський акорд» Путіна, залежить віз ЗСУ, – військовий експерт

Україні зараз потрібна така зброя, яку можна застосовувати проти великої кількості живої сили

553

Поразка великої кількості мобілізованих у Росії стане остаточною поразкою Володимира Путіна та його режиму. І як це відбуватиметься, залежить винятково від Збройних сил України.

Такий прогноз зробив військовий експерт, полковник запасу СБУ, експерт із військової контррозвідки Михайло Притула в прямому ефірі проєкту «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

«Використання великої кількості піхоти, яка слабо навчена, обмундирована й екіпірована, передбачало експертне середовище ще 20-30 років тому, коли вивчало війни майбутнього. Тому такі дії Росії є передбачуваними. І Збройні сили України готувалися до таких речей», – зазначив він.

За словами військового експерта, логіку дій російської армії дуже добре описано в бойовому статуті червоної армії зразка 1945-1949-го років, коли ще не було сухопутних військ. Зараз росіяни деградували до такого стану.

«З одного боку ми використовуємо озброєння 21-го століття, а проти нас – армія, яка зібрана з кого завгодно, але їх буде просто багато. Вони житимуть на полі бою 5-10-20 хвилин, але за цей час можуть накоїти якоїсь біди. Такою є логіка Путіна, він робить зі своїм народом усе, що завгодно, бере будь-яку кількість «живого м’яса» та кидати його в цю війну. Зруйнувати таку логіку можна тоді, коли втрати Росії перевищать ту кількість населення, яка підростає і яку можна використати у війні», – наголосив Михайло Притула.

Він додав, що наразі кремлівський диктатор діє винятково на свою внутрішню публіку, не забуваючи також підкидати свої тези в медійний простір Європи та США. Головне для нього – підтримувати в певної кількості населення ура-патріотизм на кшталт – ми всіх порубаємо, всіх захопимо, використаємо якусь особливу зброю і таке інше.

Тому Україні зараз потрібна зброя, яку можна застосовувати проти великої кількості живої сили, в тому числі й застарілі зразки, але частково усучаснені, наприклад, гранати з програмованою тривалістю польоту, кулемети, гранатомети й інше.

«Зараз відбувається так званий «дембельський акорд» Путіна. Бо якщо буде поразка великої кількості мобілізованих, це стане остаточною поразкою, і вже Путіну піднятися буде неможливо в принципі. Відповідно, далі підуть інші процеси. Народи вимагатимуть суверенітету, в тому числі і з економічним підґрунтям, бо не захочуть платити репарації Україні», – зауважив Михайло Притула.

На його думку, Путін триматиметься за війну якомога довше. Скільки йому дозволять це робити його поплічники – теж велике питання. Наскільки швидко відбудеться цей процес, залежить тільки від Збройних сил України. Жодна інша сила у світі не сподвигне Росію на розпад.

Нагадаємо, що Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний провів телефонну розмову з головою об’єднаного комітету начальників штабів США Марком Міллі. Зокрема, сторони обговорили контрнаступ українських військових.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі