НТА > НОВИНИ > Війна > Плюс 70 “привидів Києва”. Як світ підтримує Україну у війні з Росією

Плюс 70 “привидів Києва”. Як світ підтримує Україну у війні з Росією

«Приведів Києва» тепер стане більше: передадуть ще 70 літаків

674

Світ підтримує Україну в боротьбі з російською агресією. Відтак, «приведів Києва» тепер стане більше: передадуть ще 70 літаків для української армії.

Про це йдеться на сторінці Сухопутних військ ЗС України у фейсбуці.

«Наші партнери передають нам Міг-29 та Су-25! У разі потреби, вони зможуть базуватись на польських аеродромах з яких українські пілоти виконуватимуть бойові завдання», – йдеться у повідомленні.

Відтак передадуть: Болгарія (Міг-29) – 16 шт та (Су-25) – 14 шт, Польща (Міг-29) – 28 шт, Словаччина (Міг-29) – 12 шт.

Допомога для української армії

Також Фінляндія, яка ще в 39-му дала по зубах Москві, вирішила допомогти це зробити Україні зараз. Країна відправить 1 500 однозарядних танкових рушниць, 2 500 штурмових гвинтівок, 150 000 набоїв і 70 000 комплектів бойового пайка. Про це заявила прем’єр-міністерка Фінляндії Санна Марін.

Австрія надасть Україні 10 тисяч шоломів та бронежилетів, 100 000 літрів пального та 15 мільйонів євро, які підуть на допомогу постраждалим від війни. Про це заявила міністерка оборони Австрії Клаудія Таннер.

Міністр оборони Люксембургу Франсуа Бауш заявив, що його країна передає Україні 100 одиниць легкої протитанкової зброї, повнопривідні транспортні засоби та військові намети.

Тиск на бізнес Росії

Транснаціональна енергетична корпорація Shell виходить зі спільних підприємств із російським «Газпромом». Компанія вийде з акціонерів заводу СПГ «Сахалін-2», де їй належить 27,5% акцій та припинить свою участь у будівництві «Північного потоку-2».

Велика Британія закрила свої порти для будь-яких суден, пов’язаних із Росією. Відповідне розпорядження підписав міністр транспорту Грент Шаппс.

Нагадаємо, що Британія заморозить активи ще трьох російських банків.

Оцініть новину
Клас!
4
Я це люблю
1
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі