НТА > НОВИНИ > Суспільство > Як українцям компенсуватимуть втрату житла. Рада підготувала законопроєкт

Як українцям компенсуватимуть втрату житла. Рада підготувала законопроєкт

Українці мають зареєструватися через застосунок «Дія», щоб отримати право на компенсацію

589

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №7198, який дозволить забезпечити українцям компенсацію за пошкодження та знищення житла під час війни.

Про це повідомила голова партії «Слуга народу» Олена Шуляк у Telegram.

Закон розроблений парламентом спільно з урядом та за ініціативи президента. У ньому, зокрема, йдеться про надання житлової площі з обмеженням до 150 кв. метрів, а не грошей.

Люди, у яких домівки зруйновані чи пошкоджені внаслідок бойових дій, мають зареєструватися через застосунок «Дія», щоб отримати право на компенсацію. Ініціатива стосується лише житлових приміщень громадян України.

“Це дозволить державі вже зараз почати працювати та прораховувати витрати на відновлення житла, зокрема йдеться про сотні мільярдів гривень”, – зазначила депутатка.

Крім того, людина зможе обирати місто, де хоче оселитися.

“Тобто якщо квартира була в Харкові, то власник зруйнованого житла зможе обрати відповідну квартиру з такими ж характеристиками в іншому обласному центрі”, – додала Шуляк.

Нагадаємо, що у застосунку «Дія» можна подати заявку на компенсацію за втрату будинку чи квартири внаслідок бойових дій. Подача заявок уже доступна в мобільному застосунку, який потрібно оновити.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі