НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Як виключатимуть світло у Львові після понеділкових ракетних атак рашистів

Як виключатимуть світло у Львові після понеділкових ракетних атак рашистів

Росія спробувала знову занурити Україну в темряву та холод, але завдяки протиповітряній обороні задум не вдався

987

Унаслідок ракетних ударів по Україні в понеділок, 5-го грудня, зафіксовано влучання по енергетичних об’єктах у трьох областях. Львівщини й інших регіонів Західної України в цьому переліку немає.

Про це повідомив голова Львівської обласної військової адміністрації Максим Козицький.

«Під час повітряної тривоги ворог не завдав ударів по території нашої області, але постраждали інші області й об’єкти критичної інфраструктури у їхніх межах. Оскільки в Україні є одна енергосистема, щоби збалансувати її роботу, на території нашої області можуть застосувати графіки аварійних відключень електроенергії. Це вимушений крок, щоби без електроенергії не залишилася вся країна», – зазначив він.

Станом на цю годину в області, як і раніше, діє графік відключень, відповідно до якого електроенергію подають двічі на добу по 4 години.

Якщо запровадять графіки аварійних відключень, про це повідомлять оператори системи розподілу електроенергії. Стежте за офіційним сайтом Львівобленерго: https://poweroff.loe.lviv.ua/

За словами прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля, Росія спробувала знову занурити Україну в темряву та холод, але завдяки протиповітряній обороні задум не вдався.

«Енергетична система країни працює та залишається цілісною. Відбулися влучання в енергооб’єкти у Київській, Вінницькій, Одеській областях. У деяких регіонах вимушено застосували екстрені відключення для збалансування системи й уникнення аварій», – зазначив він.

Шмигаль наголосив, що рятувальники й енергетики працюють над ліквідацією наслідків атаки. А також уточнив, що чергового масованого ракетного удару Росія завдала в річницю підписання Будапештського меморандуму.

Нагадаємо, що в Україні відбуваються відключення електроенергії на тлі ракетних запусків рашистів. У декількох областях повідомляють про масові перебої зі світлом.

Під час російської ракетної атаки в Україні в понеділок, 5-го грудня, впала ракета на території Молдови.

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
1
Злість
1
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі