НТА > НОВИНИ > Суспільство > Як вижити, коли одночасно на тебе летять майже 500 ракет. Кіборг про реалії війни

Як вижити, коли одночасно на тебе летять майже 500 ракет. Кіборг про реалії війни

736

Відомий захисник Донецького аеропорту, кіборг Андрій Шараскін уважає, що владі потрібно бути чеснішими та відвертішими з українцями розповідаючи про війну та перебіг подій на фронті.

“Не потрібно проводити  проти свого народу інформаційно-психологічні операції. Українці мають отримувати чесну та об’єктивну ситуацію з фронту”, – наголосив він у проєкту “Говорить Великий Львів” на NTA.

 

За його словами, українцям варто знати, що відбувається і на яких напрямках. А там, каже, на багатьох ділянках ситуація більш ніж напружена.

“Навіть маючи великі морально вольові і зброю дуже важко стояти, коли на тебе одночасно летять 500 ракет: приїжджає 12 машин по 40 вистрілів кожна. Мені от як раз скинули хлопці відео: вони знімають за 500 метрів і як уявити, що в цьому можна вижити. Обстріл закінчився, закопалися ще глибше і далі залишаються на цій позиції, без переміщень. Ситуація дуже напружена. Хоча, звісно, на різних напрямках по різному”, – розповів Шараскін.

За його словами, приховування і замовчування об’єктивної інформації призводить до викривленої реальності.

“Зібратися в момент на тиждень, на два, на місяць – без проблем, а що далі… Не можна постійно тримати народ у такій тотальній напрузі. Ми не втомлюємося від війни, а тотально вигораємо. Натомість можемо планово працювати рік, два, двадцять і зайти в це. Але тоді, якщо з нами будуть чесно розмовляти і якщо влада буде мати чесний та відвертий діалог зі своїми громадянами», – порекомендував кіборг Андрій Шараскін.

Оцініть новину
Клас!
2
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі