НТА > НОВИНИ > Погода > Якою буде погода у листопаді. Прогноз синоптиків

Якою буде погода у листопаді. Прогноз синоптиків

150
погода

Цього року температура у листопаді буде у межах кліматичної норми. Водночас абсолютний мінімум температури у частині областей опуститься до 15-24 градусів морозу.

Про це передає Укргідрометцентр.

Як передають синоптики, середня місячна температура у листопаді коливатиметься від +1 до +7 градусів. Місячна кількість опадів очікується на рівні 31-61 мм, а в гірських районах – 64-96 мм.

За даними Укргідрометцентру, зазвичай середня місячна температура у листопаді складає 0..+4 градуси, на Закарпатті та півдні країни місцями +5+9 градусів.

Водночас абсолютний мінімум температури повітря може опуститись до –15 -24 градусів, у північних, східних, Дніпропетровській, Запорізькій областях та в гірських районах місцями –25 -31 градус, на півдні Криму та Одещини –8 -13 градусів.

Натомість абсолютний максимум температури повітря у листопаді становить +16 +24 градусів; у Чернівецькій, Закарпатській, центральних, південних областях та в Криму місцями +25 +29 градусів.

Середня місячна кількість опадів у листопаді складає 35-63 мм; в Карпатах, горах Криму та на Закарпатті – місцями 70-108 мм (на високогір′ї до 135 мм).

Нагадаємо, що очікувати снігу на новорічні свята цього року не варто. Температура буде відносно високою до Нового року. З опадів очікується дощ або мокрий сніг.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі