НТА > ТОК-ШОУ > ГОВОРИТЬ ВЕЛИКИЙ ЛЬВІВ > “Якщо Президент не говорить про реальну загрозу, то це ненормально”, – Савчук

“Якщо Президент не говорить про реальну загрозу, то це ненормально”, – Савчук

249

Допоки йде нарощування російських військ на кордоні з Україною та існує реальна загроза вторгнення, Президент не повинен про це мовчати. Суспільство потрібно інформувати та стояти з ним по один бік барикад.


Таким баченням поділилась поділилася представниця ВО «Свобода» Оксана Савчук у етері ток-шоу «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

Депутатка зазначила, що загроза вторгненню в Україну є серйозною. Втім, замість того, щоб заявити про плани щодо протидії агресору, як Головнокомандувач, Зеленський розповідає людям, як все добре та підписує економічні угоди.

Президент, який жодного разу, під час війни, у своїх промовах не сказав ключової речі, яку ми хотіли почути. Він би сказав: “Український народе, я ваш Верховний Головнокомандувач. Так, загроза війни була, є і буде. Але я буду стояти з вами на барикадах, я буду битися і я цю країну ніколи не здам”. Тоді, можливо, кожна людина подумала б, що він це зробить”, – говорить Савчук.

За її словами, кожен громадянин повинен робити свою роботу й вимагати від політиків та Головнокомандувача якісно робити їхню. Вона наголошує, що на місцевому рівні кожен повинен пройти організаційні збори та підготовку по своїх можливостях. Втім серед чиновників такі речі здебільшого проводять тільки мери західних міст.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"