НТА > Телепроекти > ПІДСУМКИ. НАЖИВО > Яким буде п’ятий місяць війни для України. Прогноз від Жданова на липень

Яким буде п’ятий місяць війни для України. Прогноз від Жданова на липень

831

Липень, радше за все, відзначитиметься позиційною війною із ймовірним переходом переваги до українських сил.

Такий прогноз на п’ятий місяць війни, який стартував сьогодні, у програмі “Підсумки. Наживо” на  NTA зробив відомий військовий експерт, полковник запасу Олег Жданов.

“Сподіваюся, що у липні буде позиційна війна із поступовим переходом переваги до нас. Ми будемо застосовувати короткі контратаки на війська противника для нанесення йому втрат. І знову ж таким чекатимемо постачання озброєння в потрібних обсягах”, – говорить Жданов.

Щодо нинішньої ситуації на фронті, то, на думку Жданова, зараз найкраще справи в українців ідуть на Херсонщині, де “росіяни вже показали, що не готові помирати за український Херсон”.

“Я так розумію, що наші контрнаступальні дії мали успіх і, з огляду на повідомлення Генштабу ЗСУ, ми їх продовжуємо розвивати саме в напрямку Херсона. Насправді на Херсонщині зараз ситуація для нас найкраща”, – прокоментував він.

Водночас на Запоріжжі і біля Кривого Року ситуація доволі стабільна – позиційні бої та обмін артилерійськими ударами. На Харківському напрямку йдуть оборонні бої і просування противника повністю зупинили. Зараз шансів на просування він практично немає.

“Але єдиний і великий недолік, що зараз росіянами своєю ствольною артилерією можуть діставати до самого Харкова”, – звернув увагу експерт.

Щодо подій у Сєвєродонецьку, то, за словами Жданова, ймовірний відхід українських сил – це логічний крок, адже нема сенсу оборонятися й обороняти руїни. Краще відійти на міцніші оборонні рубежі.

Зазначимо, що сьогодні, 24 червня, – рівно чотири місяці від початку повномасштабного вторгнення Росії в Україну.

 

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі