НТА > НОВИНИ > Суспільство > Янгол, зірка або куля. Визначили, яка верхівка прикрасить головну ялинку країни

Янгол, зірка або куля. Визначили, яка верхівка прикрасить головну ялинку країни

Планується, що повністю ялинку прикрасять 14-15 грудня

310

Організатори новорічних дійств, сьогодні, 10 грудня, остаточно визначили, яка верхівка прикрашатиме головну ялинку країни на Софійській площі в Києві. Обираючи між янголом, зіркою та кулею, вони зупинилися на – земній кулі, над якою буде зірка.

Про це розповів президент Folk Ukraine Ігор Добруцький, пише УНН.

Так, на запитання, яка верхівка буде прикрашати головну ялинку, Добруцький відповів: «Земна куля і над нею зірка».

За його словами, планується, що повністю ялинку прикрасять 14-15 грудня.

Добруцький раніше повідомляв, що було три варіанти верхівки для головної ялинки країни –  янгол, зірка або куля. Остаточно визначитися планували 10 грудня.

Нагадаємо, що головна святкова локація на Софійській площі цьогоріч буде присвячена Різдвяній дивоночі. Основу новорічного дерева оздоблять у вигляді традиційного вертепу, який, за планами, має бути найбільшим у Європі.

Новорічне дерево прикрашатимуть 10 тисяч прикрас — іграшки червоного та золотого кольорів. Дерево висотою 31 метр засяє 10-кілометровою гірляндою теплого світла у вигляді великого купола.

Головну ялинку країни на Софійській площі традиційно засвітять 19 грудня.

Навколо ялинки розташують розважальні локації: фотозони, дитячі забавки, майстерню, музей новорічних прикрас, сцену, де триватимуть виступи та конкурси тощо.

Нагадаємо, що головна ялинка України 2020/2021 потрапила у ТОП-10 найкрасивіших різдвяних дерев  у Європі. Вона посіла сьоме місце у рейтингу. Водночас вона також запам’яталася скандалом навколо “магічного капелюха”, який спочатку розмістили на верхівці святкового дерева. Проти прикраси виступили священники: мовляв – Різдво – християнське свято, від так “чари” є не доречними. Натомість основною окрасою ялинки має бути різдвяні ангел  або зірка. Врешті, капелюха прибрали.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі