НТА > НОВИНИ > Новини політики > Яніна Соколова пояснила “гостру” реакцію ОП на опубліковані нею документи про «вагнерівців»

Яніна Соколова пояснила “гостру” реакцію ОП на опубліковані нею документи про «вагнерівців»

Журналістка здивувалася великій кількості публічних «нещасть», які трапилися після публікації її інсайду

1819

Журналістка Яніна Соколова пояснила нинішню гарячу реакцію Офісу президента на опубліковані нею документи розвідки у справі про операцію із затримання «вагнерівців». Зокрема, радник голови ОП Михайло Подоляк назвав це «серйозним ударом по державі».

Про це розповіла журналістка і телеведуча Яніна Соколова під час прямого етеру «Говорить Великий Львів» на телеканалі NTA.

За її словами, навіть розслідування від Bellingcat – це слова, а вона опублікувала конкретні документи, фактаж, а не просто оціночні судження.

Документи, наголошує журналістка, є прямим підтвердженням підготовки до операції з деталізацією процесу. Це фактично підтвердження раніше опублікованих версій спецоперацій. По цих документах видно копітку і талановиту без перебільшення працю української розвідки при Міністерстві оборони і при схваленні міністра оборони.

«У документах є його підпис. І ми бачимо фінальну історію, коли розповідається про білоруський фрагмент історії, словосполучення про те, як через військово-політичне командування операція пішла іншим шляхом», – зазначила Яніна Соколова. – Я акцентую на військово-політичному командуванні – це якраз той фрагмент, який і міг би служити приводом для розслідування тимчасової слідчої комісії».

Яніна Соколова повідомила, що депутатка, та голова ТСК по «вагнерівцях» Мар’яна Безугла ховалася в туалеті Верховної Ради від знімальної групи.

«Ми бігали за нею з мікрофоном, а вона нічого не могла прокоментувати. Бо всередині душі їй соромно за те, що відбувається», – вважає телеведуча.

Ці документи, додала Яніна, не є приводом для занепокоєння і страху тих, хто брав участь у цій операції – всі нові прізвища, нові позивні тих, хто брав участь у документах, замазані червоним кольором. Це було свідоме рішення, аби українці не зазнали шкоди.

«Решта всі, «Шаман» і високопосадовці, які фігурують у цих документах – це відома історія, яка з допомогою знайденої мною флешки, ми дізналися власне, що існують такі документи і громадськість також їх побачила», – поінформувала Яніна Соколова.

Журналістка здивувалася великій кількості публічних «нещасть», які трапилися після публікації її інсайду: пожежа в Раді, запобігання вбивству міністра аграрної політики.

«Я бажаю всім людям здоров’я, але агонія відображалася в тому, що Арестович написав: «Треба зв’язати і потопити людей, які це оприлюднили. Це ні в які ворота не лізе, адже ця людина є спікером тристоронньої контактної групи. І ось так все відбувається. На жаль. Давати додаткових оцінок я не бачу сенсу. Це прояв агонії. Те що відбувається. Моя справа як журналіста – розповідати суспільству правду і не зашкодити українцям, які фігурували в цій історії», – зазначила Яніна Соколова.

А детальніше про розслідування Bellingcat про “унікальну українську спецоперацію” та реакцію на нього в Україні читайте у матеріалі  “«Вагнергейт». Що розкопали розслідувачі та що приховує Зеленський”.

 

 

Оцініть новину
Клас!
17
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
1
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі