НТА > НОВИНИ > Новини політики > Янукович звернувся до українців з нагоди восьмої річниці Євромайдану

Янукович звернувся до українців з нагоди восьмої річниці Євромайдану

Нейтральний статус, нова соціально-економічна стратегія, захист прав людини та свободу слова – головні постулати найсвіжішого звернення від Віктора Януковича

256

Президент-утікач Віктор Янукович заявив, що новий формат переговорів щодо війни на Донбасі без Росії неможливий. Він також висловив переконання, що Україна нібито зіпсувала взаємини з усіма державами, з якими ділить кордон, і наголосив, що «необхідний негайний перехід до нової стратегії розвитку».

Його писанину в епістолярному жанрі оприлюднив прессекретар Юрій Кірасір.

«Наближаються чергові роковини трагічних подій, що відбулися в нашій країні майже 8 років тому. З цією датою знову виникає ключове запитання, яке не знімається з порядку денного з моменту, коли мирна Україна припинила своє існування, ставши країною, що воює», – йдеться у зверненні.

Ну думку експрезидента, нова стратегія має будуватися на трьох принципах: ухвалення нейтрального статусу України, розробка нової стратегії соціально-економічного розвитку «за мінімального залучення допомоги ззовні», порушення прав людини, справедливий незаангажований суд, свобода слова, боротьба з корупцією та «здобуття справедливості».

Як відомо, Віктор Янукович залишив Україну взимку 2014-го року під час Революції Гідності. У січні 2019-го його заочно засудили до 13-ти років ув’язнення, визнавши винним у державній зраді, а також у пособництві у веденні агресивної війни.

Нагадаємо, що на початку листопада Державне бюро розслідувань і Офіс генерального прокурора повідомили про нову підозру колишньому президенту України Віктору Януковичу. Тепер йому інкримінують керування організованою злочинною групою.

Раніше Вищий антикорупційний суд обрав колишньому президенту Віктору Януковичу запобіжний захід у вигляді тримання під вартою у справі про привласнення Межигір’я.

Перед 30-річчям незалежності України він теж написав «звернення до співвітчизників». У ньому повторив тези російського президента Володимира Путіна.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
3
Обіймашки
1
Шооо?
0

Коментарі