НТА > НОВИНИ > Новини світу > Японська принцеса вийшла заміж, відрікшись від сім’ї та 1,3 мільйона доларів

Японська принцеса вийшла заміж, відрікшись від сім’ї та 1,3 мільйона доларів

158

30-річна японська принцеса Мако вийшла заміж за юриста і ровесника Кей Комуро. Тепер їй доведеться покинути королівську сім’ю і стати звичайною громадянкою Японії, взяти прізвище чоловіка й отримати паспорт.

Про це повідомило японське видання NHK. Одруження відбулося у вівторок. Минуло все дуже скромно, без традиційної церемонії, передбаченої для членів імператорської сім’ї.

Крім того 30-річна Мако відмовилася від одноразової виплати в 1,3 мільйона доларів від японського уряду, яку мала отримати за втрату королівського статусу.

За законодавством Японії, жінки з імператорської сім’ї втрачають свій статус після шлюбу з чоловіком неблагородного походження, а чоловіки з імператорської сім’ї статус не втрачають.

Весілля мало відбутися ще восени 2018-го. Принцеса познайомилася з простим хлопцем ще 2012-го року, коли навчалася в Міжнародному християнському університеті в Токіо. Про те, що Мако і Кей планують одружитися, стало відомо в травні 2017-го. У вересні цього ж року пара оголосила про заручини, а саме одруження призначили на осінь 2018-го.

Союзу закоханих перешкоджали багаторічні фінансові суперечки за участю матері Комуро та її колишнього нареченого. Принцеса Мако після скандалу «відчувала сильне відчуття тривоги» через те, що її мимоволі втягнута в ці дебати.

Після того Кей Комуро висловив намір виплатити гроші колишньому нареченому своєї матері для врегулювання суперечки.

Потім весілля знову перенесли на 2020-ий рік через заплановану церемонію передачі престолу від Акіхіто його старшому синові Нарухіто.

А на початку жовтня 2021-го стало відомо, що у принцеси діагностували психічне захворювання. Його міг викликати стрес на тлі критики громадськості її ідеї укласти шлюб зі звичайним громадянином.

Дівчина вирушила на одруження з резиденції, де проживала з батьками та молодшою сестрою. Перед весіллям Мако відвідала своїх батьків, принца Акісіно і принцесу Кіко, а також бабусю і діда, колишніх імператора Акахіто і імператрицю Мітіко.

Після одруження кохані планують покинути Японію і переїхати в США (Нью-Йорк), де у нареченого є робота в юридичній фірмі. Мако теж вдома сидіти не буде і займеться своєю кар’єрою.

Оскільки члени японської імператорської сім’ї не мають паспортів, принцесі необхідно подати заяву на отримання паспорта, як звичайний громадянин. Очікується, що вона поїде в США не раніше наступного місяця.

Нагадаємо, що в липні британські принци Вільям і Гаррі відкрили у саду Кенсінгтонського палацу пам’ятник принцесі Вельській Діані, якій 1 липня могло б виповнитися 60 років.

У серпні Netflix показав перші фотографії зірок 5-го сезону серіалу «Корона» – 51-річного Домініка Веста і 30-річну Елізабет Дебікі в образі принца Чарльза і принцеси Діани. Вони перейняли естафету Джоша О’Коннора й Емми Коррін, які зіграли королівську пару на початку стосунків.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Коментарі