НТА > НОВИНИ > Спорт > Ярмоленко + Яремчук + Довбик. Збірна України виграла важкий матч у Шотландії

Ярмоленко + Яремчук + Довбик. Збірна України виграла важкий матч у Шотландії

У фінальній частині чемпіонату світу з футболу в Катарі зіграє переможець пари Вельс — Україна, матч відбудеться в неділю, 5-го червня, в Кардіффі

1848

У матчі плей-оф відбору на чемпіонат світу 2022-го року збірна України з рахунком 3:1 здолала команду Шотландії та зберегла шанси на здобуття путівки у фінальну частину чемпіонату світу.

Матч відбувся у Глазго на стадіоні «Гемпден Парк». Переможець цієї пари у фіналі, що пройде в Кардіффі 5-го червня, зіграє з Вельсом. На самій світовій першості в Катарі   вже очікують Англія, Іран і США.

На гру всі футболісти збірної України вийшли зі синьо-жовтими прапорами. Під час виконання національного гімну України нас підтримали і шотландські вболівальники.

Перший тайм українській команді відверто вдався. Підопічні тренера Олександра Петракова домінували на футбольному полі.

Уже на 8-ій хвилині Малиновський скинув м’яч під удар Циганкову, і Віктор пробив у площину воріт, але воротар парирував на кутовий. Через 9 хвилин Ярмоленко не забив із декількох метрів – хорошу реакцію продемонстрував голкіпер. Згодом Яремчук, фактично вивалившись сам-на-сам, не зміг переграти воротаря. Далі здалеку вище воріт вистрелив Ярмоленко.

І саме Андрій на 33-ій хвилині відкрив рахунок у поєдинку. Малиновський чудовим пасом вивів Ярмоленка сам-на-сам із воротарем Гордоном, і наш досвідчений півзахисник елегантно перекинув через голкіпера шотландців – 1:0.

Це 45-ий гол Андрія Ярмоленка за збірну України. До рекорду Андрія Шевченка, який залишається найкращим бомбардиром «синьо-жовтих», залишається усього три голи.

Другий тайм «синьо-жовті» розпочали в тому ж дусі. На 49-ій хвилині вдалася масована атака за участю Забарного, Ярмоленка, Караваєва та Яремчука – у підсумку Караваєв виконав навіс точно на голову Яремчуку, який на протиході голкіперу відправив м’яч у сітку воріт – 2:0

Це його 13-ий м’яч у складі української команди. В активі Романа Яремчука – 37 матчів, 13 голів і 6 результативних передач у складі національної збірної.

Щоправда, спокійного закінчення матчу ми не дочекалися. Тривожно стало на 79-ій хвилині. Український воротар Бущан помилився на виході, а Степаненко не встиг вибити м’яча з лінії воріт після удару від Макгрегора – 2:1.

Останні хвилини матчу минули у драматичній боротьбі, однак футболісти збірної України не лише зуміли втримати перевагу, а й перед самим фінальним свистком забити третій гол — наконечником контратаки став Артем Довбик, який вийшов на заміну в другому таймі, — 3:1.

Тож тепер підопічні Олександра Петракова відновлюватимуться та готуватимуться до недільного матчу з Вельсом.

Під час матчу українські вболівальники гучно скандували традиційні «кричалки», в тому числі підтримали і Збройні сили України – скандування «ЗСУ» було чути і під час трансляції.

Після фінального свистка головний тренер збірної України Олександр Петраков не стримував емоцій.

Нагадаємо, що шотландські футбольні вболівальники впродовж дня демонстрували підтримку Україні, яка бореться з агресією Росії. У Глазго вистачатиме українських уболівальників.

Перед матчем букмекери віддавали перевагу господарям шотландцям.

Для багатьох українських уболівальників ці поєдинки збірної – не лише матчі року, як їх «охрестили» експерти, а щось набагато важливіше.