НТА > НОВИНИ > Ярош працюватиме радником Головнокомандувача Збройних сил України

Ярош працюватиме радником Головнокомандувача Збройних сил України

508

Колишнього лідера «Правого сектора», очільника Національного руху «Дія», командувача Української добровольчої армії Дмитра Яроша призначили радником Головнокомандувача Збройних cил України Валерія Залужного.

Про це він сам повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Наказом генерал-лейтенанта Валерія Залужного призначений Радником Головнокомандувача Збройних Сил України. Дякую за довіру! Разом переможемо! Україна понад Усе!» – емоційно відреагував він на призначення.

Також Ярош опублікував у соцмережі спільне фото з Валерієм Залужним та обкладинки посвідчення радника.

Нагадаємо, що Дмитро Ярош, очолюючи Українську добровольчу армію під час російсько-української війни, веде активне громадське життя, беручи активну участь у суспільно-політичних процесах України.

2019-го року лідер Національного руху «Дія», який тоді був позафракційним народним депутатом, погодився балотуватися на дострокових виборах до Верховної Ради за списком Всеукраїнського об’єднання «Свобода».

У серпні 2020-го року командувач Української добровольчої армії Дмитро Ярош висловив переконання, що доля держави залежить від об’єднання всіх патріотичних сил. Зокрема, як заявив він у коментарі журналістам, варто гуртуватися навколо найрейтинговішої політичної партії – «Європейської солідарності».

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі