НТА > НОВИНИ > Львівські новини > Яскраве СІЗО, льодовий палац та урбан-парк. Що грандіозного обіцяють збудувати у Львові

Яскраве СІЗО, льодовий палац та урбан-парк. Що грандіозного обіцяють збудувати у Львові

У 2022 році львів’ян чекає чимало нових проєктів

976

У 2022 році у Львові планують реалізувавти чимало грандіозних проєктів. Зокрема, наступного року у місті можуть з’явитись льодова арена, сучасний урбан-парк та нове СІЗО.

Сучасний урбан-парк

У 2022 році поблизу львівського Центру творчості та юнацтва у мікрорайоні Погулянка збудують величезний урбан-парк. Це буде відкрита територія зі спортивними майданчиками, скейтпарком та зонами відпочинку. Будуватимуть його за державні кошти.

До слова, убан-парк у Львові буде аналогічний до створеного нещодавно парку на ВДНГ у Києві. На його будівництво виділили 125 мільйонів гривень. Під час його відкриття президент наголосив, що за допомогою таких урбан-парків хочуть збільшити кількість українців, які б займалися різними видами спорту.  Їх створення передбачено в національній програмі “Здорова Україна” та “Велике будівництво”.

Наразі столичний урбан-парк є найбільшим в Україні. Лише бетонна скейт-зона займає 2 500 квадратних метрів. Відтак, аналогічний проєкт збудують і для львів’ян.

Льодовий палац

Неподалік стадіону “Арена Львів” “виросте” новий сучасний спортивно-розважальний комплекс “Льодова Арена”. Ініціатива цього проєкту також належить Офісу президента.

Попередньо, для будівництва шестиповерхового комплексу розглядають ділянку біля “Арени Львів”, на вул. Стрийській, 199, на місці стоянки для автомобілів.

Відомо, що на території спорткомплексу буде не тільки льодова арена, але й зал для танців, боксу та різних спортивних ігор. Спортивний зал розрахований на 10 тис. глядацьких місць.

Приблизна попередня вартість будівництва – близько 0,5 млрд грн.

СІЗО у Львові

У 2022 році також планують збудувати нове львівське СІЗО на вулиці Збиральній.

Проєктування вже перебуває на фінальному етапі, а саме СІЗО збудують за рахунок надходжень від Великого розпродажу в‘язниць.

Як виглядатиме СІЗО нещодавно показав міністр юстиції Денис Малюська. У слідчому ізоляторі на 800 місць, окрім сучасних камер буде спортзал та актовий зал.

 

 

Оцініть новину
Клас!
5
Я це люблю
0
Ха-ха
1
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
1

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі