НТА > НОВИНИ > Кримінал > Є підстави вважати, що смерть Полякова не була природньою, – колега депутата

Є підстави вважати, що смерть Полякова не була природньою, – колега депутата

321

Смерть народного депутата Антона Полякова може мати неприродній характер, – таку підозру висловив його колега по парламентській групі «За майбутнє» Тарас Батенко в ефірі «Говорить Великий Львів» на NTA.

Зокрема, він звернув увагу на те: що аналіз «бурої» речовини, яку знайшли у мертвого нардепа, триває дуже довго, хоча це питання кількох днів.

«У нас є підстави вважати, що це неприродня смерть. Тому ми звернулися в прокуратуру, поліцію з вимогою якнайшвидше провести всі аналізи та експертизи», – повідомив Батенко.

Окрім того, його непокоять інформаційні вкиди, які постійно відбуваються навколо смерті Полякова.

«Уривки інсайдів від правоохоронців, відео, чутки. При чому їх поширюють різні депутати у ВРУ. Таке враження, що намагаються сформувати переконання, що смерть нашого колеги була якась дивна. Що він був наркозалежним. Але що відбулося насправді? Ми по відео бачимо, що він вийшов з ресторану нормальним. Що відбулося з ним у наступні дві години? Увесь Київ у розумних камерах, завдяки яким можна відстежити переміщення людини по хвилинах», – наголосив Тарас Батенко.

Він також пригадав, що в останній сесійній день, коли бачив Полякова, той виглядав пригніченим. Але, за словами Батенка, винятково через провалені у ВРУ пенсійні питання. Також  переконаний, що Поляков не був наркозалежним.

«Ми хочемо об’єктивного слідства. Потрібно поставити запитання: кому була вигідна смерть Полякова. А, зазначу, він був дуже незручним депутатом. Відкрито говорив правду і гостро критикував владу», – заявив Батенко.

Його думку підтримав народний депутат Михайло Цимбалюк, який також, як виявилося, має питання до справи.

«Слідчі, якій займаються справою, мовчать, як і має бути. Натомість перший заступник міністра Євген Єнін, який взагалі не має стосунку до оперативної діяльності, оголошує порціями речі, які є таємницею слідства, про які не можна говорити», – дивується Цимбалюк.

Урешті нардеп висловив припущення, що правди про смерть Полякова так і не вдасться довідатися.

Нагадаємо, що у крові народного депутата Антона Полякова, якого 8-го жовтня знайшли мертвим на пасажирському сидінні таксі, виявили алкоголь і метадон. Поєднання спиртних напоїв і наркотичної речовини могло викликати гостру коронарну недостатність, від якої помер Поляков. Про це повідомив прессекретар Міністерства внутрішніх справ Артем Шевченко в ефірі телеканалу «Україна 24».

Також відомий український лікар Євген Комаровський висловився щодо смерті нардепа Антона Полякова, заявивши, що його, ймовірно, хотіли налякати, але не вбити.

Читайте також “Що відомо про нардепа Полякова та його смерть”.

 

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі