НТА > НОВИНИ > Спорт > Є що доводити. Український боксер Хижняк відмовився переходити у професіонали

Є що доводити. Український боксер Хижняк відмовився переходити у професіонали

339

В Олександра Хижняка, найкращого на нинішній час українського боксера, який виступає в аматорах, є чимало пропозицій про перехід у професіонали. Однак у такому разі він, за міжнародними боксерськими правилами, втратить можливість виступу на Олімпіаді. Тож полтавський спортсмен вирішив іще спробувати себе на Олімпійських іграх у Парижі 2024-го року.

Срібний призер Олімпіади в Токіо Олександр Хижняк поділився планами на майбутнє в інтерв’ю телеканалу «Дом». При цьому на запитання ведучого російською мовою «Український танк» із Полтави (прізвисько боксера) відповідав українською.

«Усі мене підтримують і бажають мені завоювати золоту медаль Олімпійських ігор 2024-го року в Парижі. Звичайно, це дає великий поштовх, щоби продовжити шлях, залишитися в олімпійському боксі», – наголосив Олександр Хижняк.

Він запевнив, що збирається виконати великий обсяг роботи, пройти певні випробування, щоби заслужити і перемогти на Олімпіаді-2024.

При цьому український боксер не хоче загадувати натякаючи на те, що сталося в Токіо. Як зауважив наш олімпієць, навіть коментатор казав, що до перемоги залишився один раунд, вже ніщо не зможе вплинути на результат поєдинку, а сталося непередбачуване.

«На все воля Божа. Але ми плануємо і хочемо продовжити працювати, пройти, напевно, ще один олімпійський цикл, щоби привезти золото в Україні. Думаю, що ми продовжимо свій шлях в олімпійському боксі», – підсумував Олександр Хижняк.

Нагадаємо, що українець Олександр Хижняк у бою за золото Олімпіади в Токіо в категорії до 75 кг програв бразильцю Еберту Соузі. Наш боксер впевнено виграв два раунди, всі судді віддали перевагу полтавському боксеру. Але у третьому – несподівано пропустив удар, опинився на підлозі, і рефері припинив бій. Це так званий «лакі панч», після якого Олександр опинився на канвасі рингу.

Оцініть новину
Клас!
0
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"