НТА > НОВИНИ > Новини світу > Єдність G7: Японія підтримала ембарго на російську нафту

Єдність G7: Японія підтримала ембарго на російську нафту

446

Японія погодилася запровадити ембарго на імпорт російської нафти в рамках рішення країн G7, заявив прем’єр-міністр Японії Фуміо Кісіда після недільної зустрічі онлайн-зустрічі лідерів G7.

Про це повідомляє CNN.

«У цей час вкрай важлива єдність G7, і на підставі заяви її лідерів ми вирішили в принципі вжити заходів щодо ембарго на російську нафту», – заявив Кісіда журналістам.

Він зазначив, що це було «важке рішення», оскільки Японія «покладається на імпорт більшої частини своїх енергоресурсів».

У 2021 році російська нафта займала 3,6% всієї імпортної нафти в Японію.

Раніше міністр економіки, торгівлі та промисловості країни Коїті Хагіуда заявляв, що оскільки Японія «має обмежені ресурси», їй важко негайно приєднатися до Європейського Союзу щодо заборони на імпорт нафти з Росії.

Раніше Японія ввела нові санкції проти 398 осіб і 28 компаній Росії та заморозила активи найбільших російських банків – Сбербанку і Альфа-Банку.

Як повідомлялося, влада Японії вперше з 2003-го року офіційно назвала Курильські острови «незаконно окупованими Росією», а також – уперше з 2011-го року – «територією, що належить Японії».  

 

 

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі