НТА > НОВИНИ > Новини світу > ЄС і США попередили свої банки про можливі російські кібератаки у відповідь на санкції

ЄС і США попередили свої банки про можливі російські кібератаки у відповідь на санкції

162

Регулятори в Євросоюзі і США попередили свої банки про можливі кібератаки, спонсорованих Росією, що пов’язано з підтримкою України.

Як повідомляє Reuters, за інформацією двох джерел, Європейський центральний банк готує банки до можливої, спонсорованої Росією, кібератаки.

Одне з джерел поінформувало, що українська криза відвернула увагу Європейського центрального банку на кібератаки, ініційовані з Росії. Через це ЄЦБ вимагав від банків підготовки до такої ситуації – банки проводили кібервійськові ігри, щоб перевірити свою здатність відбивати атаки.

Окрім того, за даними регулюючої розвідки Thomson Reuters, наприкінці січня Департамент фінансових послуг Нью-Йорка опублікував попередження для фінансових установ. Їх попередили, що якщо Росія вторгнеться в Україну, то від США підуть санкції. На санкції РФ може відповісти кібератаками.

Також Британський Національний центр кібербезпеки закликав великі організації підвищити свою стійкість на тлі загострення напруженості навколо України.

А глава німецького наглядового органу BaFin Марк Бренсонтакже заявив, що кібервійна взаємопов’язана з геополітикою і безпекою.

 

Оцініть новину
Клас!
1
Я це люблю
0
Ха-ха
0
Сумно
0
Злість
0
Обіймашки
0
Шооо?
0

Читайте нас у Telegram. Підписуйтесь на наш канал "Пряма мова Львова"

Коментарі